18 NİSAN 2019

İlkadım Belediyesi'nden sünnet şöleni

Samsun İlkadım Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen toplu sünnet şöleninde bu yıl 556 çocuk erkekliğe ilk adımını attı.

İlkadım Belediyesi'nden sünnet şöleni

İlkadım Belediyesi'nin toplu sünnet şöleni bu yıl  Hayvanat Bahçesi karşısındaki açık alanda gerçekleştirildi.  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve vatandaşların katıldığı şölende çocuklara dondurma ve çeşitli ikramlar sunuldu. Ayrıca Başkan Tok, çocuklarla tek tek fotoğraf çektirdi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye olarak, kişinin doğumundan ölümüne kadar her haliyle ilgilenen bir kurum olarak bu çalışmaların sürdürüşdüğünü belirterek, "Bu anlayışla bugün de 556 çocuğumuzun sünnet şöleninde bir araya geldik. Buradaki amacımız,  ekonomik durumu iyi olan aileler çocuklarını nasıl sünnet organizasyonu yapıyorlarsa, biz de aynı şartları bu çocuklarımıza sağlamak istiyoruz. Bu çocuklara eğlenceler yapıyoruz, organizasyonlar yapıyoruz, ikramlar ve çeşitli aktiviteler yapıyoruz. Yani çocuklarımızın imreneceği hiçbir etkinlik bırakmıyoruz. Ekonomik durumu iyi olan aile ne yapıyorsa biz de bu çocuklarımıza aynısını yapıyoruz. Çocuklarımızın sünnetle alakalı kıyafet ve diğer masraflarını da karşıladık. Bu çocuklarımızın vatanımız ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyoruz. Çocuklarımızın sünneti de hastanede hijyenik bir ortamda gerçekleştirilecek” dedi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da hastasının yaşam mücadelesinden etkilendi, beste yapıp, klip çekti
Samsun'da hastasının yaşam mücadelesinden etkilendi, beste yapıp, klip çekti
Trafikteki gece denetiminde fıkra gibi diyaloglar
Trafikteki gece denetiminde fıkra gibi diyaloglar
maltepe escort bayan