21 EYLÜL 2018

İlkadım Belediyesi´nden TEOG sınavına giren öğrencilere moral gezisi!

Samsun İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğüne bağlı İlkadım Eğitim ve Etüt Merkezi (İLKEM), TEOG (Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş) sınavına giren başarılı öğrencileri moral pikniği düzenledi.

İlkadım Belediyesi´nden TEOG sınavına giren öğrencilere moral gezisi!

İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı olarak eğitim faaliyetlerinin sürdürüldüğü Kadifekale Eğitim ve Etüt Merkezi (İLKEM), TEOG sınavına giren başarılı öğrenciler stres atmaları için moral pikniği ve gezi organizasyonu düzenledi.

ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN
TEOG sınavına giren Kadifekale İlkem öğrencileri sınav yorgunluğunu Büyükşehir Belediyesi Atlı Tesisleri, Koşu ve Yürüyüş Yolu, Kültür ve Medeniyet Yolu, Ihlamur Cafe Restaurant ve Piknik Alanı’nda da güneşin tadını çıkardı. Öğrenciler, öğretmenleriyle birlikte eğlenerek ve sosyal aktiviteler yaparak stres attı. Kadifekale İlkem sorumlusu İdris Yüce, TEOG sınavına giren öğrencilerin stresten uzak bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Belediye olarak Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze bağlı olarak eğitim faaliyetlerimizin sürdürüldüğü İLKEM'de öğrencilerimizin başarıları bizleri çok mutlu ediyor. Umuyorum bu TEOG sınavına giren öğrencilerimiz istedikleri yerleri kazacaklardır" dedi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üniversiteli Şirvan, organlarıyla can olacak
Üniversiteli Şirvan, organlarıyla can olacak
Mahkeme, Galatasaray Adası'nı Maliye Hazinesi verdi
Mahkeme, Galatasaray Adası'nı Maliye Hazinesi verdi