20 ŞUBAT 2019
Advert
Advert

İlkadım´da kentsel dönüşüme ´Erdoğan´ damgası

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Samsun mitinginde, ‘İlkadım’da ‘Kentsel Dönüşüm’ ile ilgili sorunları seçimlerden sonra en kısa sürede çözüme kavuşturacağız’ sözünün yerine getirilmesi, İlkadım’da değişim ve dönüşüm için yepyeni bir dönemin başlangıcı olduğu belirtildi.

İlkadım´da kentsel dönüşüme ´Erdoğan´ damgası

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Samsun mitinginde İlkadım’da Kentsel Dönüşüm ilgili sorunların çözüleceğinin müjdesini vermesi halkta büyük yankı uyandırdığını söyledi.

SAMSUN VE İLKADIM’A MÜJDE
Cumhurbaşkanının İlkadım İlçesi’ndeki kentsel dönüşüm sorununun 24 Haziran seçimlerinden sonra en kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını, Samsun’da son 16 yılda TOKİ vasıtasıyla 9 bin 459 konut projesini hayata geçirildiğini anlattığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Büyük Samsun Mitinginde, şehrimiz için çok önemli projeleri açıklarken İlkadım İlçemizde yapılacak ‘Kentsel Dönüşüm’ ile ilgili beklenen müjdeyi de verdi. Yıllardır büyük gayret ve çaba göstererek uğraş verdiğimiz İlkadım İlçemizdeki ‘Kentsel Dönüşüm’ ile ilgili çalışmalarımız nihayet gerçekleşiyor. Cumhurbaşkanımızın “ Samsun İlkadım İlçemizdeki kentsel dönüşüm sorunlarını biliyoruz. İnşallah, bu meseleyi çok yakında halledeceğiz” ifadesi gerçekten İlkadımlı hemşerilerimin özlemle çözülmesini beklediği bir meseleydi. Cumhurbaşkanımızdan ve Hükümetimizden Allah razı olsun. İnşallah bu müjde ile birlikte İlkadım’da yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır. Bu hususta, başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye, Milletvekillerimize ve parti teşkilatımıza teşekkür ederim. İlkadım İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

TOK’TAN SAMSUNLULARA TEŞEKKÜR
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı sağanak yağmura rağmen büyük coşku ile bağrına basan tüm Samsunlulara teşekkür de eden Başkan Tok, “Samsun, rekor bir katılımla meydanı hınca hınç doldurdu. Bu kalabalık, 24 Haziran Seçimlerinde Samsun’da rekor oy alacağımızın yansımasıdır. İnşallah, başta Samsun olmak üzere tüm Türkiye’de alınacak rekor oyla Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye şahlanışa geçecektir. Bu vesileyle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızı sağanak yağmura aldırış etmeden büyük coşku ve heyecanla karşılayan tüm Samsunlu hemşerilerime teşekkür etti" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fransa’da polis, 5 kişiyi bıçaklayan saldırganı öldürdü
Fransa’da polis, 5 kişiyi bıçaklayan saldırganı öldürdü
Mersin'de liste geç verildi, Burhanettin Kocamaz'ın adaylığı riske girdi
Mersin'de liste geç verildi, Burhanettin Kocamaz'ın adaylığı riske girdi