16 AĞUSTOS 2018

İlkadım´da ´Kitap Her Yerde´ projesi!

Samsun´un İlkadım Ziya Esen Anaokulu öğrencileri, “Kitap Her Yerde” projesi kapsamındaBelediye Başkanı Erdoğan Tok’u ziyaret ederek kitap hediye etti. Öğretmenler ve veliler eşliğinde İlkadım Hizmet Binasında miniklerle buluşan Başkan Tok ziyaret sırasında kitap okuyarak projeye destek verdi.

İlkadım´da ´Kitap Her Yerde´ projesi!

İlkadım Ziya Esen Anaokulu öğrencileri, “Kitap Her Yerde” projesi kapsamında İlkadım Belediye Baykanı Erdoğan Tok'u öğretmenleriyle birlikte ziyaret etti. Ziyarette konuşan öğretmenler, çocuklara kitap okuma alışkanlığını kazandırmak amacı ile gerçekleştirilen projede hedefin, kitap okuma alışkanlığını kazanan bireylerin her ortamda kitap okuyabilmesini sağlamak olduğunu dile getirdi.

GELECEĞİ BUGÜNÜN ÇOCUKLARI İNŞA EDECEK
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ise ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, “Yarınlara güvenle bakabilmenin yolu bugünün çocuklarının en iyi şekilde eğitim ve öğretim almalarını sağlamaktır. Bunun yanı sıra kişisel gelişim alışkanlıklarının başında kitap okuma alışkanlığı gelir. Bizlerde bu bilinçle Ziya Esen Anaokulu tarafından gerçekleştirilen projeye destek veriyor ve öğretmelerimizi tebrik ediyoruz. Geleceği bugünün çocukları inşa edecek. Bu nedenle evlatlarımızın bilim ve ilim ile donanımlı yetişkinler haline gelmesi için eğitim ve sosyal projeler gerçekleştiriyoruz. Onların en iyi şekilde eğitim almaları için eğitim altyapısına her zaman destek veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Kitap Her Yerde projesi güzel düşünülmüş anlamlı bir proje. Hem minik öğrencilerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşamış oluyor hem de anlamlı bir projede yer almış oluyoruz. Bu güzel projede emeği geçen herkese ve sevimli miniklerimize teşekkür ederim” dedi.

Ziyaretin sonunda Ziya Esen Anaokulu öğretmeni Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz’un eşi Arzu Yavuz, Başkan Tok’a okul yönetimi ve okul öğrencileri adına hediye taktim etti.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Komando birliği sayısı 12’den 16’ya çıkarıldı
Komando birliği sayısı 12’den 16’ya çıkarıldı
Üniversiteli Mert kaldırımda yürürken canından oldu
Üniversiteli Mert kaldırımda yürürken canından oldu