25 EYLÜL 2018

İlkadım´da öğrenciler yarıyıl tatilini İLKEM ile değerlendirdi

İlkadım Etüd Merkezi´ndeki (İLKEM) eğitim kurumlarında yarıyıl tatiline giren öğrencilere yönelik sosyal etkinlikler sona erdi. Öğrenciler yarıyıl tatillerini İLKEM´de değerlendirmenin farkını yaşadı.

İlkadım´da öğrenciler yarıyıl tatilini İLKEM ile değerlendirdi

İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren İlkadım Etüd Merkezi(İLKEM) Eğitim Kurumları yarıyıl tatili boyunca öğrencilerine sosyal aktiviteler sundu.

Teknolojik gelişmelerin çocuklar üzerinde yarattığı olumsuz etkilerden biri olan asosyalliği engellemek amacı ile planlanan kış etkinlikleri çerçevesinde, Şehitlik ziyareti, sinema gösterimi, voleybol, basketbol, masa tenisi turnuvaları, satranç turnuvası, kitap okuma etkinliği, Seyyid Kutbiddin ve İsa Baba türbesi ziyaretleri gerçekleştirildi. Etkinlikler esnasında birçok bilgiye yerinde ulaşan minikler arkadaşları ve öğretmenleriyle beraber oldukça güzel zaman geçirdiklerini belirttiler. Veliler ise yarıyıl tatilinde düzenlenen etkinliklerin öğrenciler üzerinde yarattığı olumlu etkiler için öğretmenlere ve bu fırsatı veren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a teşekkür etti. Etkinliklerin sonunda öğrencilerin seviyelerini belirlemek ve bilgileri taze tutmak amacıyla TEOG Deneme Sınavı yapıldı.

BAŞKAN TOK: BİLİNÇLİ BİR NESİL, BAŞARILI BİR GELECEK
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, bilinçli bir nesil yetiştirmenin zor ve sürekli bir sorumluluk olduğunu belirterek, “İlkadım Belediyesi olarak her yaştan ve her seviyeden öğrencilerimiz için açtığımız kurslarda eğitimin yanı sıra öğretime de oldukça değer veriyoruz. Kurslarımızda düzenlediğimiz sosyal etkinliklerle özellikle minik öğrencilerimizin dini duygularını geliştirmek, vatan sevgisini aşılamak ve sosyal bir birey olmasını sağlamayı hedefliyoruz. Bilinçli bir nesil mutlaka ve mutlaka başarılı olacaktır. Çünkü bilinçli bir nesil içerdeki ve dışardaki düşmanlarına asla yenilmeyecektir” dedi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denize günde 80 bin ton taş dökülüyor
Denize günde 80 bin ton taş dökülüyor
Kayınvalidesini sokak ortasında dövdü
Kayınvalidesini sokak ortasında dövdü