16 AĞUSTOS 2018

İlkadım´da yıl sonu sergisi!

İlkadım Belediyesi Derebahçe Kültür Merkezi´nde kursiyerlerin yıl boyunca yaptığı ele emeği ürünler sergilendi.

İlkadım´da yıl sonu sergisi!

İlkadım'da 8 ay önce hizmete açılan Derebahçe Sosyal Tesisleri'ndeki kültür merkezinde kursiyerlerin yıl boyunca yaptığı ele emeği ürünlerin bulunduğu sergi törenle açıldı.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, eşi Hatice Tok, kızı Büşra Tok, Derebahçe Mahalle Muhtarı Sabiha Demirci, İlkadım İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mevlüt Seyhan, İlkadım İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Davut Erişgin, İlkadım Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Oktay Çakır, Halk Eğitim Müdür Yardımcıları, kurs öğretmenleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaşların katıldığı sergi öncesinde Şehit Selman Özay Okulu öğrencileri mehteran gösterisi sergiledi.

UNKAPANINA YENİ ÇOK AMAÇLI KÜLTÜR MERKEZİ
Mehter gösterisi sonrası konuşma yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 100'ün üzerinde açılan kurslara yaklaşık 10 bin kursiyerin katıldığına dikkat çekti. Unkapanı Kültür Merkezi'nin Ramazan bayramının hemen ardından yıkarak yerine çok kompleksli yeni bir yaşam alanı inşa edeceklerini de anlatan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "1986 yılında pazar yeri olarak kullanılan 15 yıldır kültür merkezi olarak faaliyette olan Unkapanı Kültür Merkezi Haziran ayı sonunda yıkarak yerine çok amaçlı muhteşem bir kültür ve yaşam merkezi inşa edeceğiz. Çok fonksiyonlu olarak hizmet verecek kültür ve yaşam merkezimizde ticaret merkezi ve dükkanlar, kültür merkezi, hanımlar için kurs salonları, içersindeki birçok sosyal aktivitenin yapılabileceği hanımlar kültür ve yaşam merkezi, düğün salonu ve otopark gibi birbirinden farklı noktalarla modern bir yaşam merkezi olacak" diye konuştu.

SERGİ İKİ GÜN AÇIK KALACAK
Konuşmanın ardından iki gün boyunca açık kalacak serginin kurdelası kesildi. Kesilen kurdela sonrası İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, eşi Hatice Tok, kızı Büşra Tok ve beraberindekilerle birlikte açılan sergiyi gezdi. Sergi gezisinde Aşçılık sınıfı kursiyer ve öğretmenleri tarafında pasta, keşkek ve gözleme ikramlarında bulunuldu.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acil servis doktoruna yumruklu saldırı
Acil servis doktoruna yumruklu saldırı
Boynundaki fuları yüzünden canından oldu
Boynundaki fuları yüzünden canından oldu