23 EKİM 2019 Çarşamba 01:31
GENEL
Giriş Tarihi : 30-06-2019 21:50

İngiltere Dil Okulları

İngilizce günümüzün en popüler dilleri arasında zirvede yer alıyor. Tam anlamıyla evrensel bir dil olan İngilizceyi öğrenmek için yüzümüzü genellikle temel eğitimimize çeviriyoruz; fakat bu ne yazık ki pek de verimli sonuçlar getirmiyor. İngilizceyi yüzeysel olarak değil, gerçek anlamda öğrenmek için insanlar ülke içindeki dil kurslarına, özel derslere ciddi bütçeler ayırıyor.

İngiltere Dil Okulları

Üzerinde güneşin batmadığı ülke olarak ifade edilen İngiltere, kabul edileceği üzere İngilizceyi öğrenmek adına en doğru adres. İngilizce dilinin odak noktası olan İngiltere'de dil okulları başlı başına bir sektördür. Dünyadaki pek çok ülke da zaten buradaki dil okullarını örnek alır ya da buradaki okulların temsilciliklerini açar. İngilter dil okulları bu açıdan dünyanın en prestijli dil okulları olarak görülür. Ada ülkesi; Kanada, ABD gibi uzak ülkelere kıyasla konum açısından son derece idealdir. İyi bir İngilter dil okulu, sizi iş hayatında kısa sürede rakiplerinizin önüne geçirir. Aynı zamanda bu çok özel deneyim, vizyonunuzu genişletir ve kendinize olan güveninizi tazelemenizi sağlar. İngiltere dil okullarında eğitim görmek gibi bir planınız varsa profesyonel düzeyde destek almadan adım atmamanızı öneriyoruz. Başvuru süreçlerinde yapacağınız hatalar, ne yazık ki hem zaman hem de maddi kayıplara neden olabilmektedir. Yüzlerce dil okulu arasından talep ve beklentilerinize en uygun okulu tercih etmeniz konusunda ELT Yurtdışı Eğitim olarak 7/24 destek vermekteyiz. Farklı şehirlerde şubeleri bulunan ELT'nin doğrudan ofislerine gelebilir ya da internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın En Güvenilir Dil Okulları

İngilizce günümüzün en popüler dilleri arasında zirvede yer alıyor. Tam anlamıyla evrensel bir dil olan İngilizceyi öğrenmek için yüzümüzü genellikle temel eğitimimize çeviriyoruz; fakat bu ne yazık ki pek de verimli sonuçlar getirmiyor. İngilizceyi yüzeysel olarak değil, gerçek anlamda öğrenmek için insanlar ülke içindeki dil kurslarına, özel derslere ciddi bütçeler ayırıyor. Buna rağmen sonuç pek tatmin edici olmuyor. İngilizce dilini öğrenmek adına en doğru adresler olan İngiltere dil okulları, neredeyse ülkenin her noktasına yayılmış durumda. Londra, Bristol, Manchester, Oxford, Brighton gibi şehirler başta olmak üzere ada ülkesinin hemen her noktasında çok sayıda dil okulu bulunuyor ve bunlar belli aralıklarla denetleniyor.

Sizin İçin En Doğru Dil Okulunu Keşfedin

İngiltere dil okulları, ülkenin geleneksel bir parçasıdır ve aynı zamanda turizm açısından bir değer olarak görülür. Konaklamadan eğitim içeriğine kadar okullarda her şey belli bir sistem üzerine oturtulmuştur. Genelde İngiltere'deki dil okullarına gidenler ailelerin yanında konaklamayı tercih ediyor. Bunun dili öğrenme konusundaki katkıları da yadsınamaz bir gerçektir. EC English, Embassy, LSI, TWIN, Oxford House, Frances King öne çıkan dil okulları arasındadır. Bu dil okulları arasında tercih yaparken okulların konumunu, referanslarını, olanaklarını ya da müfredatını kriter olarak baz alabilirsiniz. Bazı dil okullarının 60 yıldan fazla tecrübeye sahip olduğunu görebilirsiniz. Eğer ülkede dil eğitimi için 11 aydan fazla kalırsanız, size otomatik olarak çalışma hakkı tanınıyor. Çalışma kotası, haftalık 10 saat olarak belirlenmiş durumda.

Kozmopolit Bir Yapı

İngiltere İskoçya, İrlanda, Galler gibi ülkelere oldukça yakın bir Avrupa ülkesidir. 55 milyon civarında insanın yaşadığı adada Ilıman İklim görülüyor. Farklı dinlerden ve uluslardan çok sayıda insanı özellikle Londra'da görmeniz mümkün. Bu anlamda ülkenin kozmopolit bir yapıda olduğu rahatlıkla ifade edilebilir. Görgü kurallarının çok önemsendiği ülke, köklü bir tarihsel mirasa ve doğaya sahip.

Yurtdışı dil okulları ile ezbere dayalı, gramer ağırlıklı dil eğitimine son verin. Siz de ELT ile yurtdışında dil eğitimi alın.

ELT Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Barbaros Blv. 29/10 Beşiktaş
Tel: 0212 236 0 444

NELER SÖYLENDİ?
Mesut Demirci 4 ay önce
Yurtdışında dil eğitimi almak istiyenler araştırmaya mutlaka İngiltere ile başlamalı.
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA