23 EYLÜL 2018

İstanbul Maratonu´nda Samsun İlkadım´ı İmam İsa Düdükçü temsil edecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor İstanbul tarafından Vodafone´un isim sponsorluğunda "Çocuklarımızın geleceği için koşuyoruz" temasıyla düzenlenecek Vodafone 39. İstanbul Maratonu´nda Samsun İlkadım Belediyesi´ni İmam-Hatip İsa Düdükçü temsil edecek.

İstanbul Maratonu´nda Samsun İlkadım´ı İmam İsa Düdükçü temsil edecek

İstanbul'da da 12 Kasım Pazar günü düzenlenecek olan 39. İstanbul Maratonu'nda 15 kilometrelik kategoride İlkadım Belediyesi'ni, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetleriyle tanınan 51 yaşındaki İmam-Hatip İsa Düdükçü´ temsil edecek.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İmam-Hatip İsa Düdükçü'ye İlkadım Belediyesi formasını verirken yaptığı konuşmada, “Ben sporun önemi ve değerini bir sporcu olarak çok iyi biliyorum. Bu nedenle de değerli hemşehrilerimizin sporla buluşabilecekleri birçok projeyi hayata geçirdik. Bizim tesislerimiz ve düzenlediğimiz spor alanlarında anasınıfı öğrencilerinden, 70 yaşında bir teyzemize kadar her yaştan sporcular görebilirsiniz. Ama bunun yetmediğini biliyoruz ve bu sayıyı arttırmak için böylesi farkındalık etkinliklerini düzenliyoruz. Vodafone İstanbul Maratonunda bizi temsil ederek koşacak değerli İmam kardeşim İsa Düdükçü’ye şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

İstanbul Maratonu'nda 5. kez yeralacak olmanın heyecanı içinde bulunduğunu dile getiren ve aynı zamanda İlkadım Kent Konseyi üyesi olan İmam-Hatip İsa Düdükçü ise maratonda ilk 100'e girmek için mücadele edeceğini belirterek, "Bu yıl İlkadım Belediyemizi temsil etmiş olacağım. Amacım hem spora teşvik adına bir şeyler yapmış olmak hem de İlkadım’ın adını Uluslararası bir maratonda duyurmak. Bu süreç boyunca her zaman spora desteğini gördüğümüz İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’a da destekleri için teşekkür ederim” diye konuştu.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medyada polise ‘Geberin’ diyen muhtara gözaltı
Sosyal medyada polise ‘Geberin’ diyen muhtara gözaltı
3 'sakin şehir' daha geliyor
3 'sakin şehir' daha geliyor