GENEL
Giriş Tarihi : 10-05-2021 08:53   Güncelleme : 10-05-2021 08:53

Kadın Doktor eşi tarafından bıçaklanarak katledildi

Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. Zeynep Erdoğan eşi tarafından 5 bıçak darbesiyle öldürüldü. Katil koca ise polis tarafından yakalandı.

Kadın Doktor eşi tarafından bıçaklanarak katledildi

Ankara'daki korkunç olay Çankaya ilçesi Mutlukent Mahallesi'nde meydana geldi. 47 yaşındaki Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. Zeynep Erdoğan, 8 ay önce ikinci evliliğini yaptığı  45 yaşındaki Mehmet Erdoğan ile tartıştı. 

Tartışma sonrasında Mehmet Erdoğan, kadın doktoru 5 yerinden bıçaklayarak katletti. Ardından da kadının ilk eşinden olan 14 yaşındaki çocuğu A.A.'yı ellerinden bağlayarak işkence yaptı. Daha sonra da olay yerinden kaçtı.

Olaydan saatler sonra A.A.'nın elleri bağlı şekilde evden çıktığını gören komşuları durumu polise bildirdi. Eve gelen polisler kadın doktorun cansız bedenini buldu. Yapılan incelemenin ardından kadın doktorun cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Beyin sarsıntısı geçirdiği  belirtilen A.A. ise hastanede tedavi altına alındı.

Bu arada olaydan sonra kayıplara karışan  Mehmet Erdoğan ise polis tarafından Ümitköy'de aracının içinde yakalanarak gözaltına alındı.