GENEL
Giriş Tarihi : 04-02-2021 16:57   Güncelleme : 04-02-2021 16:57

Kaliteli Bina Yönetim Sistemi

Kaliteli Bina Yönetim Sistemi

Apartman ve sitelerde toplanamayan aidat ödemeleri, sürekli çıkan tadilat masrafları ve bu sorunlara bağlı olarak komşular arasındaki problemlerin çözülemez sonuçlara varması apartman yönetimi açısından her zaman sorun olmaktadır. Yöneticilik ve komşuluk birlikteliği içerisinde sürekli arada kalan kat maliklerinin problemlerinin çözülmesi konusunda yönetim şirketleri ön plana çıkmaktadır. Dışarıdan şirketlere ve binalara yöneticilik hizmeti verme konusunda Eminol Grup Profesyonel Site Yöneticiliği sitesinden kapsamlı hizmet alabilirsiniz.

Bu şirketler genel olarak toplanamayan aidatlar ya da masraflar konusunda avukat ve benzeri süreçlerde daha hızlı ve kararlı iletişim sonuçlarına ulaşabilmektedirler. Bunun yanında bu şirketler birçok konuda daha kararcı ve kati kararların işleme konulmasını sağlayabilirler. Bu şirketlerin genel anlamda en büyük avantajlarından birisi de çok farklı bina ve alanlara hizmet verdiklerinden dolayı site yönetimi içerisinde lazım olan birçok konuda, daha uygun fiyat alabilmekte ve sunabilmektedir. 

Site Yönetimi Gerekliliği

Kat malikleri kanuna göre, sekiz daire üzerindeki bütün yerleşkelerde yönetim kurulu oluşturulmalı ve defter tutma zorunluluğu yerine getirilmelidir. Bu ve buna benzer işlemlerinizi bina içerisinden yaptırabileceğiniz gibi, oluşabilecek sorunların daha hızlı ve profesyonel çözümleri açısından dışarıdan şirketlere verilmesi kolaylık sağlamaktadır. 

Ülkemiz genelinde İstanbul, Ankara, İzmir gibi tüm şehirlerimizde, bina yönetimi açısından profesyonel bir şirketle anlaşarak bu şirketlerin sizlere sağlayacağı danışmanlık, güvenlik, hukuki gibi birçok pencere altındaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz. En uygun ve en kaliteli hizmeti almak için Eminol Grup Profesyonel Site Yöneticiliği sitesini ziyaret edebilirsiniz.