GENEL
Giriş Tarihi : 09-01-2023 15:47

Kayıp 2 genç kız evde ölü bulundu

İstanbul'da kayıp başvurusu yapılan Cansu Demirel ile Dilara Gültay evde ölü olarak bulundu. 2 genç kızın cinayete kurban gittiği ve intihara teşebbüs ederek hastaneye başvuran failinin de suçunu itiraf ettiği belirtildi.

Kayıp 2 genç kız evde ölü bulundu

İstanbul'daki vahşet Kartal Cumhuriyet Mahallesi'ndeki 4 katlı binanın birinci katında meydana geldi. Aileleri tarafından kayıp başvurusu yapılan 30 yaşındaki Cansu Demirel ile 23 yaşındaki Dilara Gültay'ın cansız bedeni ihbar üzerine daireye giren polis tarafından bulundu. 2 genç kızıdan birinin banyoda, diğerinin ise oturma odasında bulunduğu ve vücudunda kesikler olduğu belirtildi. Polisin evde yaptığı aramada ise uyuşturucu madde, fare zehri ve bazı ilaçlar da bulundu. 

Bu arada kendini yaralayarak intihara kalkışan, ardından da tedavi için hastaneye giden 24 yaşındaki Mustafa P., hastane polisine 2 genç kadını öldürdüğünü itiraf etti. Kasten yaralama suçundan sabıkalı olduğu belirtilen zanlının gözaltına alındığı belirtildi. 2 genç kızın cenazeleri ise otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.