GENEL
Giriş Tarihi : 25-05-2021 16:40   Güncelleme : 25-05-2021 16:40

Kedi Tuvaleti Nedir?

Kedi Tuvaleti Nedir?

Evcil hayvanımızın boşaltım ihtiyaçlarını biz insanlar gibi giderebileceği özel bir yer olmalıdır. Kediler boşaltım ihtiyaçlarını kum ya da toprak gibi yerlerde yapan ve üzerini örterek gizleyen yemiz hayvanlardır. Eğitim aldığında sürekli kakasını ve idrarını yapacağı bir yere ihtiyacı olan kediler için kedi tuvaleti ve kedi kumları mevcuttur. Kedi kumlarını içlerine döktüğünüz bu tuvaletlerin kapalı ve açık şekilleri vardır. Şekli ne olursa olsun kediniz alıştığında, kedi tuvaleti sizi olası sürprizlerden kurtarır.

Kedi Tuvaleti Kapalı

Açık kedi tuvaletleri ilk eğitim dönemlerinde tercih edilebilir. Fakat koku oluştuğu durumlarda, soğuk hava şartlarında ya da birden çok kedi olan ortamlarda kapalı şekildeki kedi tuvaleti tercih edilmelidir. Kapalı kedi tuvaletlerinde filtreler sayesinde havalandırma olur. Bu tuvaletlerde kedilerin girebileceği kapılar vardır. Temizlik konusunda kedi tuvaleti size büyük avantaj sağlar.

Açık/kapalı kedi tuvaleti ve patili arkadaşınızın diğer tüm ihtiyaçları için https://www.petsepette.com/kedi-tuvalet-ve-urunleri web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden dileğiniz kedi tuvaletine en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.