GENEL
Giriş Tarihi : 09-01-2020 00:57

Kedi Yolu Ve Yürüyüş Yolu Nedir?

Şantiyelerde, fabrikalarda, stadyumlarda, alışveriş merkezlerinde, köprülerde ve benzeri yerlerde çeşitli amaçlarla yürüyüş yolları inşaatları yapılmaktadır. Amaçlandığı şekilde geçici veya kalıcı olarak monte edilebilir. Kediler için metal izler, binaların veya evlerin tavanına veya çatısına yakın monte edilmiş dar yollardır.

Kedi Yolu Ve Yürüyüş Yolu Nedir?

Peyzajlı alanlarda ve bahçelerde kullanılan geçitler çok sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kullanılan alanın yapısına bağlı olarak farklı malzemelerden yapılabilir. Bir kedi yolu, tavanlara veya evlerin, ofislerin veya binaların çatılarının yakınındaki dar yolların adıdır.

 Ayrıca bina cephelerinde veya asma köprü yapımında kullanılır. Kedi yolu geçici bir çalışma alanıdır ve binanın yakınında duran inşaatçılar ve mühendisler için yürüyüş yollarındandır. Yapılar ve binalar için büyük önem taşıyan kedinin yolunun özellikleri değişkenlik gösterir. 

 Kedi rayları ve yürüme yolları sistemleri firmamız tarafından kurulan bölgenin yapısına göre yapılabilir. Metal yapılar için ray üretimi ve metal kedi üretimi için sertifikalı kaynakçıların yardımı ile müşterilerimize en iyi kalitede patika ve kedi yolu hizmeti sunulmaktadır.

 Metal Parçalar Ve Kedi Yolu Özellikleri

 Geçiş ve podyum sistemleri çelik veya metal yapı malzemelerinden yapılmıştır.

 Kurulacak alanın şekline ve yapısına uygun olarak tasarım ve montaj yapılabilir.

 Metal palet, çeşitli dış, montaj veya inşaat işlerine uygun olarak farklı modellerde tasarlanabilir.

 Yüksek kaliteli çelik yürüme yolları, kedi rayları, kafes platformlar ve çıkarılabilir menfezler, modüler veya sabit sistemlerle üretilmektedir.

 Uzman ekibimiz ile özel veya standart üretim ve montaj işlemleri uygulanabilir.

 Sertifikalı kaynakçılarımız, metal yürüyüş yolları veya kediler için metal palet imalatında görev almaktadır.

 Ulusal ve uluslararası standartlar her türlü yürüyüş yolunda ve pistte dikkate alınmaktadır.

 Tasarımdan montaja, kedi yolu yapımında her türlü detay ve faktör dikkate alınmaktadır.

 Bir Patika Ve Kedi Yolu Nedir?

 Şantiyelerde, fabrikalarda, stadyumlarda, alışveriş merkezlerinde, köprülerde ve benzeri yerlerde çeşitli amaçlarla yürüyüş yolları inşaatları yapılmaktadır. Amaçlandığı şekilde geçici veya kalıcı olarak monte edilebilir. Kediler için metal izler, binaların veya evlerin tavanına veya çatısına yakın monte edilmiş dar yollardır. Çatı yapısına veya monte edildiği alana bağlı olarak farklı ekipmanlarla üretim ve montaj yapılabilir.

 Bu kedi yolu sistemleri geçici veya kalıcı olarak kurulabilir, bunlar dış mekan çalışmalarında veya çeşitli binalardaki asma köprülerin yapımında da kullanılır. Bunlar işçiler veya mühendisler için geçici çalışma alanları veya yürüyüş yolları oluşturan çelik veya metal yapılardır.

 

 Tam donanımlı ızgara ve ızgara platformu istenen yük tasarımına uygun olarak üretilmektedir. Malzeme seçimi, yüke bağlı olarak yapılır. Tüm delikli kafes operasyonlarında, kullanılan alana göre mühendislik hesaplamaları yapılmalıdır. İhtiyaca göre; Dişli, galvanizli veya petek ızgaralı seçenekler mevcuttur.