GENEL
Giriş Tarihi : 29-09-2021 09:48   Güncelleme : 29-09-2021 09:48

Kemik Fermuar Nedir?

Kemik Fermuar Nedir?

Fermuar tekstil sektöründe giyim olsun, ev tekstili olsun hatta ayakkabılarda fazlasıyla kullanılan iki tarafı birleştiren bir parçadır. Son yıllarda tekstil sektörünün gelişmesi ve teknolojinin her alana girmesi sayesinde fermuar çeşitleri de buna bağlı olarak arttı. Pek çok çeşit fermuar bulunuyor piyasada isteğe ve ihtiyaca göre alınabiliyor. 

Dişlilerine poly-asetal hammadde enjekte edilerek üretilen fermuara kemik fermuar denir. Bir fermuar çeşidi olan bu kemik fermuarların renk seçenekleri oldukça fazladır. Kemik fermuarlar genelde mont, eşofman, kaban gibi kıyafetlerde kullanılır. Bu fermuarlar diş genişliğine göre farklı olabilir. Kemik fermuarlar kendi aralarında tip3 kemik fermuar ve tip 6 kemik fermuar olarak genişliklerine göre adlandırılır.

Kemik Fermuar Çeşitleri Nelerdir?

Fermuarın olmadığı bir tekstil ürünü neredeyse yok denecek kadar azdır. Her alanda kullanılan fermuarlar zengin bir çeşitliliğe sahiptir. 

Kemik fermuar da tekstil sektöründe sık kullanılan bir fermuar çeşididir.  K3 dipli kemik fermuar, k9 kombi kemik fermuar, k6 separe kemik fermuar bunlardan sadece bir kaçıdır. Kaliteli ve sağlam fermuar çeşitleri için https://www.ecefermuar.com.tr/kemik-fermuarlar sitesini ziyaret edebilirsiniz.

AdminAdmin