GENEL
Giriş Tarihi : 19-10-2017 16:59   Güncelleme : 02-02-2019 18:26

Kıbrıs Yılbaşı Programları ile Eğlencenin Tadını Çıkarın

Kıbrıs yeni yılda çok sık tercih edilen lokasyonlar arasında yer almaktadır. Her yeni yılda yüzde 100 doluluk oranı ile dikkat çeken Kıbrıs otelleri hem kaliteli hizmet anlayışları hem de birbirinden eğlenceli yılbaşı programları ile beğeni topluyor.

Kıbrıs Yılbaşı Programları ile Eğlencenin Tadını Çıkarın

Kıbrıs yeni yılda çok sık tercih edilen lokasyonlar arasında yer almaktadır. Her yeni yılda %100 doluluk oranı ile dikkat çeken Kıbrıs otelleri hem kaliteli hizmet anlayışları hem de birbirinden eğlenceli yılbaşı programları ile beğeni topluyor. Kıbrıs yılbaşı programları her zevke ve bütçeye hitap eden çözümler sunmanın yanı sıra keyifli ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamanızı da garanti altına alıyor. Kıbrıs yılbaşı sanatçılı oteller ya da Kıbrıs yılbaşı organizasyonlu oteller arasından seçim yaparken eğlence anlayışınıza ya da yeni yıl beklentilerinize göre seçim yapabilirsiniz.

Yeni Yıl Heyecanı Kıbrıs’ta Ortaya Çıkıyor

Dünyanın en popüler tatil destinasyonları arasında yer alan Kıbrıs’ta keyifli bir yeni yıl deneyimi yaşamak; Kıbrıs yılbaşı programları ile yeni yıla eğlenceli bir giriş yapmak ve en önemlisi Kıbrıs yılbaşı anılarıyla dolu huzurlu bir tatil geçirmek için tercih edebileceğiniz Kıbrıs otelleri arasında Nuh’un Gemisi, Kratos Premium Hotel, Merit Park Hotel, Merit Crystal Cove Hotel, Kaya Artemis Resort gibi seçenekler öne çıkıyor. 5 yıldızlı otel kalitesinin yanı sıra Kıbrıs yılbaşı keyfinin en yüksek seviyeye çıkmasını sağlayan yılbaşı otelleri ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kıbrıs Yılbaşı Otelleri ile Tatil Deneyimini Değiştirin

Girne’ye yakınlığı ile dikkat çeken Kratos Premium Hotel, yeni yıl organizasyonları ile dikkat çeken yılbaşı otelleri arasında yer alıyor. Her yılbaşı organizasyonunda konuklarına muhteşem bir müzik şöleninin yanı sıra birbirinden lezzetli yeni yıl ikramları sunan otel, Kıbrıs yılbaşı otelleri arasında öne çıkan seçenekler arasında yer alıyor. Kratos Premium Hotel gibi Girne’de bulunan yılbaşı otelleri arasında yer alan Merit Crystal Cove Hotel de eşsiz yeni yıl eğlenceleri ile dikkat çeken seçenekler arasında. Farklı oda konseptleri ile yılın her mevsimi beğeni toplayan Merit Park Hotel de Kıbrıs yılbaşı sanatçılı oteller arasında  bulunuyor. 616 oda ile her yıl Kıbrıs yılbaşı organizasyonlarında %100 doluluk oranına ulaşan Nuhun Gemisi de Kıbrıs yılbaşı tatil için tercih edebileceğiniz etkileyici seçenekler arasında. Yeni yılda keyifli zaman geçirmek ve unutulmaz Kıbrıs yılbaşı programları ile eğlenceli bir deneyim yaşamak için hizmet veren Kıbrıs otelleri ile yeni yıl sabahına her zamankinden daha farklı ve enerjik uyanacaksınız.