GÜNDEM
Giriş Tarihi : 24-08-2022 14:13

Kılıçdaroğlu Samsun'a geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Ağustos Çarşamba günü Samsun'a gelecek. Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısını gerçekleştirecek ve esnaf ziyaretlerinde bulunacak.

 Kılıçdaroğlu Samsun'a geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 31 Ağustos Çarşamba günü Samsun'a yapacağı ziyaretin programı belli oldu.  CHP'den yapılan açıklamaya göre, Kılıçdaroğlu önce saat 09.30'da Vezirköprü'ye gidecek. Burada STK başkanları, muhtarlar ve kanaat önderleriyle kahvaltı programında buluşacak, ardından da esnaf ziyareti yapacak ve halkla buluşacak.

Kılıçdaroğlu daha sonra Bafra'ya gidecek ve TBMM'deki grup toplantı saati olan 13.30'da grup toplantısını gerçekleştirecek. Grup toplantısına Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri, Parti Meclis Üyeleri Genel Başkan Yardımcıları ve vatandaşlar katılacak. Grup toplantı sonrası Bafra'da esnaf ve vatandaşlarla buluşacak ardından Alaçam ilçesinde çeltik üreticileriyle biraraya gelecek.

Bu arada Kılıçdaroğlu'nun ziyareti öncesinde 10 kişilik milletvekili grubu Samsun'da sorun tespit çalışmalarında bulunmaya başladı.