GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-10-2020 23:04   Güncelleme : 15-10-2020 23:04

Kılıçdaroğlu, Samsunspor'un yeni Atatürk'lü formasına hayran kaldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendisine hediye edilen Samsunspor'un yeni Atatürk'lü formasına hayran kaldı. Kılıçdaroğlu, Başkan Yüksel Yıldırım ve özel formanın tasarımında emeği geçenleri kutladı.

Kılıçdaroğlu, Samsunspor'un yeni Atatürk'lü formasına hayran kaldı

CHP Samsun Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Neslihan Hancıoğlu,  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ederek Samsunspor'un yeni Atatürk'lü formasını hediye etti.

Aynı zamanda Samsunspor'un da arması olan Atatürk'ün şahlanan at üzerindeki sembolünün silüeti bulunan formayı inceleyen ve hayran kaldığını belirten Kılıçdaroğlu, 
Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, özel formanın tasarımında ve üretiminde emeği geçenler ile formayı alarak üzerinde gururla taşıyan herkese teşekkür etti. Kılıçdaroğlu, Samsunspor'a Süper Lig yolunda başarılar da dileyerek, "Atatürk'ün şehri Samsun'a ve tüm Samsunspor'lulara selamlarımı gönderiyorum" ifadelerini kullandı.

Bu arada  CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, arkasında "K.Kılıçdaroğlu" yazılı formayı genel başkanın çok beğendiğini belirtirken, kendisine Samsunspor'un sportif ve yönetsel başarıları hakkında bilgiler paylaştığını da söyledi. 

SAMSUN HABER HATTI