GENEL
Giriş Tarihi : 21-12-2019 03:10

Klozet Takımı

Klozet takımı modelleri tüm banyolarda yer alan klozetlere uygun olması açısından standart kalıplar şeklinde tasarlanıyor.

Klozet Takımı

Banyolarda yer alan klozetler, banyoyu ıslatmasın, temiz dursun diye kullanılan klozet takımı modelleri, hem banyoları daha şık gösteriyor hem de daha temiz bir ortam oluşmasını sağlıyor. Klozetin oturma kapağına, klozetin önüne ve banyonun geniş alanına olmak üzere bu takımlar yaklaşık 3 parçadan oluşuyor. Kabarık modellerden düz modellere, pamuklu modellerden yumuşak modellere varana kadar çeşitli modeller sizler için yerini alıyor.

Klozet Takımı Modelleri

Klozet takımı modelleri tüm banyolarda yer alan klozetlere uygun olması açısından standart kalıplar şeklinde tasarlanıyor. Renkli banyolar için daha çok sade ve tek renk tonlarından oluşan modeller tercih edilirken, daha sade ve ağır banyo modelleri için renkli ve desenli modeller tercih edilebiliyor.

Klozet Takımı Modellerinde Değişik Tasarımlar

Son dönemlere damga vurmakta olan ve tüm bayanlar tarafından tercih edilen üç boyutlu klozet takımı modelleri de oldukça revaçtadır. Kullanımından ve temizliğinden yana her zaman memnun kalacağınız tüm modeller https://www.fashiontarz.com/ev-yasam/banyo/klozet-takimi adresinde mevcuttur. Çeşitli ve size en uygun ödeme seçeneğinden yararlanarak temin edebilirsiniz.

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA