GENEL
Giriş Tarihi : 24-08-2020 17:42   Güncelleme : 24-08-2020 17:42

Kontraplak Fiyatları

Kontraplak almak istediğinizde kurumsal satış noktalarını tercih edebilirsiniz. Alım yapacağınız zaman teknik özelliklerini de mutlaka isteyin. Kalınlık veya özel üretim yapıp yapmadığını sorun.

Kontraplak Fiyatları

Ağaçların soyulması ile elde edilen kontraplak ürünleri kaliteli ve dayanıklılığı ile öne çıkıyor. Günümüzde birçok alanda kullanılan bu ürün fiyat açısından da ekonomik olarak karşınıza çıkıyor. Sıcaklık ve basınla bu hale getirilen ürün uzun süreli kullanımından dolayı da tercih ediliyor. Çivi ve vida tutma özelliği üst seviyede yer alır. Kullanım alanları geniş olmakla beraber inşaat kalıplarından mobilya işlerinde tercih edilir. Duvar bölmesi, koltuk, sandalye ve okul sıralarında tercih edilir. En önemli özelliği ise şişme yapmamasıdır. Buda uzun süreli ve verimli bir kullanımı beraberinde sunuyor. 

Kontraplak Nereden Alınır 

Kontraplak almak istediğinizde kurumsal satış noktalarını tercih edebilirsiniz. Alım yapacağınız zaman teknik özelliklerini de mutlaka isteyin. Kalınlık veya özel üretim yapıp yapmadığını sorun. Bu konuda tüm bilgilere ve ürünlere erişmek isterseniz sektörün lideri konumunda olan https://salkimorman.com.tr/kontraplak.htm firmasından destek alabilirsiniz. Firma kereste ürünlerinden diğer tüm ürünlere kadar geniş bir konsepti size sunuyor. Bu sayede en iyi sonucu verimli bir şekilde alabilirsiniz. Fiyatları ise ekonomik olarak sunuluyor.