GENEL
Giriş Tarihi : 22-01-2021 18:12   Güncelleme : 22-01-2021 18:12

Koronavirüsü yenen 28 yaşındaki doktor ölü bulundu

Geçen yıl Koronavirüsü yenen Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı asistanı olarak görev yapan 28 yaşındaki Dr. İlker Tosun evinde ölü bulundu.

Koronavirüsü yenen 28 yaşındaki doktor ölü bulundu

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı asistanı olarak görev yapan Dr. İlker Tosun'dan haber alamayan yakınları polise başvurdu. Eve gelen polisler açtıkları kapıda doktoru hareketsiz olarak buldu. Sağlık ekiplerinin yaptığı  kontrolde doktor İlker Tosun'un öldüğü belirlendi.

Geçen yıl yakalandığı Koronavirüs hastalığını yendiği belirtilen genç doktora, kesin ölüm sebebinin tespit edilmesi için otopsi yapılacağı bildirildi. 

Bu arada Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden yapılan açıklamada, "Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniği asistan hekimi doktor İlker Tosun'un vefat haberini vermekten derin üzüntü duymaktayız. Genç meslektaşımıza Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabırlar dileriz" ifadelerine er verildi.