GENEL
Giriş Tarihi : 11-05-2019 13:27   Güncelleme : 14-05-2019 13:34

Kurallara Uygun Biçimde Üretilmiş Asker Kıyafetleri Kusursuz

Raff Military Textile sayesinde en kaliteli ve dayanıklı askeri giyim malzemelerini satın almak mümkün.

Kurallara Uygun Biçimde Üretilmiş Asker Kıyafetleri Kusursuz

Birkaç ülke dışında dünyadaki tüm devletin bir ordusu vardır. Askeri teçhizat her ne kadar çok önemli olsa da kıyafet ve aksesuarın son derece kaliteli olması esastır. Değişik tüm şart ve koşullara uygun üniformalar, yıllardan beri Raff Military Textile kalitesiyle üretiliyor. Firma aynı zamanda bot, spor giyim, tören kıyafeti ve daha farklı aksesuarlarıyla da bilinmekte.

Dayanıklı ve Son Teknoloji Ürünü Askeri Giysiler

Raff Military Textile sayesinde en kaliteli ve dayanıklı askeri giyim malzemelerini satın almak mümkün. Firma, dünyanın birçok değişik ordusuyla çalıştığı için askeri giyim konusunda uzman.

Mavi, çöl, yeşil, woodland kamuflaj türleri söz konusu. Bunların yanı sıra farklı şapka çeşitlerini imal edebilmekte. Ürünlerde kullanılmış olan malzeme ise çok kaliteli. Hem pamuk hem de polyester mevcut. Ayrıca giyimi rahat. Çekme payı çok az. Gabardin kumaş kullanılarak imal edilmiş olan ürünler de var.

Asker üniforma nano teknoloji ile donatılmış. Antibakteriyel bir yapıya sahip. Deniz, kara ve hava kuvvetlerinin istekleri doğrultusunda, yönetmeliklere uygun üretim yapılmakta.

Kaliteli Askeri Spor Giyim Ürünleri

Asker spor giyim konusunda da uzman olan ASKERIGIYIM.COM , hem eşofman takımları hem de şort takımlarıyla ihtiyaçları başarılı bir biçimde karşılıyor.

Eşofmanlarda yüzde 100 polyester bir malzeme söz konusu. Raşel olarak bilinen bir kumaş kullanılmış. Ön kısımda fermuar alanı var. Özel bir tasarıma imza atılmış. İstenen her türlü renk hemen ve kısa süre içinde üretilebilmekte.

Şort takımlarında bisiklet yaka modeli var. File astar ve reglan kol dikkat çekiyor.

Uzun Ömürlü Askeri Botlar

Askeri giyim çerçevesinde bot üretimi de söz konusu. Farklı desenler mevcut. Bağcıklı ve fermuarlı olanlar söz konusu. Deri ve nubuk öne çıkan malzemeler. Asker bot, enjeksiyon tabana sahip. Her daim ayak hava alabiliyor ve üstelik de çok rahat.