18 OCAK 2019
Advert
Advert

Macaristan´da ´İlkadım´ rüzgarı

Macaristan’ın Gyor kentinde düzenlenen Avrupa 15 yaş altı Güreş Şampiyonasında, İlkadım Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Sporcuları grekoromen stilde Galip Top, 62 kiloda Avrupa 2´incisi, Alperen Berber 52 kiloda Avrupa 3´ncüsü, Ömer Tatar da Avrupa 5´incisi oldu.

Macaristan´da ´İlkadım´ rüzgarı

Şampiyona sonrasında Samsun Havaalanında başarılı milli sporcular için karşılama programı düzenlendi. Karşılamada Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş İlkadım Belediyesi Spor Koordinatörü ve Spor Kulübü Başkanı Üzeyir Kodan ve Güreş Samsun İl temsilcisi Harun Erkan güreş antrenörleri ve sporcu velileri yer aldı. Uçaktan inen sporculara çiçekler verildi.

BAŞKAN TOK, “KULUBÜMÜZLE GURUR DUYUYORUM”
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübümüzle ve sporcularıyla gurur duyduğunu ifade ederek “Spora yaptığımız yatırımlar ve verdiğimiz destekler genç sporcularımızca hiçbir zaman karşılıksız kalmadı. Böyle tarifi zor başarılar bizim için gurur verici bir tablodur. Başta sporcularımıza, antrenörümüze ve kulübümüze, Ülkemizin adını, şehrimizin adını ve ilçemizin adını başarıyla temsil ettikleri için ve başarılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Her daim genç kardeşlerimizin yanındayız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da bin 555 öğrenci 20 Ocak'ı unutmadı
Samsun'da bin 555 öğrenci 20 Ocak'ı unutmadı
Samsun'da suçüstü görüntülenen hırsızlar tutuklandı
Samsun'da suçüstü görüntülenen hırsızlar tutuklandı