GENEL
Giriş Tarihi : 11-10-2021 14:17   Güncelleme : 11-10-2021 14:17

Marker Dediğimizde Akla Gelen Nedir?

Marker Dediğimizde Akla Gelen Nedir?

Genellikle beyaz tahta kalemlerin üzerinde yazan marker kalemler işaretleme, keçeli kalem, beyaz tahta kalemi hatta eskiz kalemi olarak da bilinir. Kendine özel mürekkebi vardır. Kolaylıkla silinebilir. İçeriğinde silinebilir mürekkep vardır. Silgi, nemli bir bez hatta mendil ile kolayca silinebilir. Hava ile fazla temas etmesi halinde kurur ve işlevini yitirir. 

Marker Kalem Ne İşe Yarar?

Parlak yüzeyler için özel olarak geliştirilen marker kalem özel mürekkebi sayesinde pürüzsüz bir yazım sağlar. Yüzeylerde kalıcı işaretler yapmamızı kolaylaştırır. CD ve cam üzerinde de rahatlıkla kullanılan marker kalemler plastik yüzeylerde bile başarılı sonuçlar verir. Aynı zamanda tasarımcıların ve sanatçıların bir numaralı çizim kalemidir.

Marker Kalem İle Çizim Yapmak 

Aslında çizim yapanlar için işin en eğlenceli kısmı marker kalem kullanımıdır. Farklı marker kalem renkleri ile çizimleriniz canlandığı gibi gölge, karartma gibi özellikleri de tasarımınıza ekleyebilirsiniz. Özellikle farklı renk seçenekleri ile marker kalemler size canlı bir çizim olanağı sunuyor. Marker kalemlere https://www.guvensanat.com/marker-kalem adresinden ulaşabilirsiniz.