GENEL
Giriş Tarihi : 01-03-2021 13:49   Güncelleme : 01-03-2021 13:49

Mayo Modelleri

Mayo Modelleri

Bikini modellerinin yanı sıra en çok tercih edilen yaz parçaları arasında mayo modelleri yer alıyor. Kullanımlarıyla bikini modellerinden ayrılan mayolarda aslında body tarzı bir tasarım mevcuttur. Üst tarafı bağcıklı olan modeller, alt tarafı geçirmeli ya da çıtçıtlı olan modeller birçok kombine de yer açıyor. Başarılı yaz kombinleri yapmak ve hem güneşlenirken hem yüzerken anın tadını çıkarmak için bu harka gösterişe sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Muhteşem kemer detayları, kuşak detayları, fitil ve straplez detayları en çok sevilen detaylar arasındadır. 

Straplez Mayo Modelleri

Straplez mayo modelleri, kullanım itibariyle en çok tercih edilen modellerdir. Üst kısmı straplez kesime sahip olan modellerin kombinlerinde ise pareolar, yazlık fitilli hırkalar ve şifon peştemaller tercih edebilirsiniz. Kullandıkça memnun kalacağınız modellerde oldukça nüde ve soft renk tonları da dikkat çekiyor. Hem bedeninize uygun hem tarzınıza uygun hem de son derece klasik olan modelleri tercih etmek için daha fazla vakit kaybetmeyin. 

Mayo Fiyatları 

En şık mayo modellerinden en spor modellere, klasik modellerden dantelli modellere, lastikli modellerden likralı modellere kadar tüm özellikleri barındıran modelleri uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey https://fifthsenseshop.com/collections/mayo-modelleri adresine giriş yapmak ve tüm modelleri yakından detaylı görsel ve özellikleri ile incelemektir. Ardından sepete ekleyebilir ve güvenilir, online alışverişi tamamlayabilirsiniz.