24 EYLÜL 2018

Mehmet Soykan´ın adı Atakum´da yaşatılacak

Samsun´da halı sahada futbol oynarken geçirdiği kalp krizi sonucu genç yaşta hayatını kaybeden 1 çocuk babası, 42 yaşındaki Mehmet Soykan´ın adı Atakum İlçesinde yapımı tamamlanmak üzere olan dev spor kompleksinde yaşatılacak.

Mehmet Soykan´ın adı Atakum´da yaşatılacak

Bir dönem Samsunspor'un en etkili taraftar grubu Şirinler'de başkanlık yapan Atakum Belediyespor'un alt yapı antrenörü olan ve geçen hafta halı sahada futbol oynarken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Mehmet Soykan'ın ismi spor kompleksine verilecek.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı başkanlığında gerçekleştirilen 2018 yılı belediye meclisinin ilk toplantısında 13 madde ilgili komisyonlara havale edildi. Gündem maddeleri arasında yer alan ve kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Samsun'un sevilen isimlerinden Mehmet Soykan'ın isminin Atakum İlçesi İstiklal Mahallesinde yapımı tamamlanmak üzere olan spor tesisi ve çocuk oyun alanına verilmesi talebi oy birliğiyle kabul edildi.

ADINI YAŞATACAĞIZ
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Samsunspor, hepimizin ortak sevdası. Yıllardır bu sevdayı öncü bir şekilde yaşayan ve bu yönünün yanı sıra efendi kişiliği ile gönüllerde taht kuran Mehmet Soykan kardeşimiz, aynı zamanda Atakum Belediyespor Kulübünde altyapıyı çalıştırmaktaydı. Ani ölümü hepimizi çok üzdü. Şimdi hem Samsunspor için gösterdiği fedakarlıklar, hem de Atakum Belediyespor için ortaya koyduğu çalışmalardan dolayı kendisine teşekkürümüzü, onun adını yaşatarak göstermek istiyoruz” diye konuştu.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 2 kadının cesedi bulundu
2 kadının cesedi bulundu
Vahşet: Eşini ve oğlunu öldürüp kaçtı
Vahşet: Eşini ve oğlunu öldürüp kaçtı