GENEL
Giriş Tarihi : 03-06-2022 12:48

Mobo Kabinleri Her İhtiyacınız İçin Kullanın

Mobo Kabinleri Her İhtiyacınız İçin Kullanın

 

Teknolojinin gelişmesi sayesinde her sektör bu teknolojik gelişmelerden nasibini alarak daha pratik ve modern bir dünyanın oluşmasında önemli bir katkı sağlıyor. Özellikle konut, ofis, şantiye ve benzeri birçok yapının yaptırılması için klasik betonarme yapılar tercih ediliyor. Ancak son dönemlerde meydana gelen fiyat artışları klasik betonarme yapıların fiyatlarının normale oranla 2 katına çıkmasına neden oluyor. Bu artan fiyatlar gerek konut satın almak isteyenler, gerekse de kurum ve kuruluşların maliyetlerinin artmasını sağlıyor. Klasik betonarme yapıların sunmuş olduğu diğer dezavantajlar dikkate alındığında prefabrik mobo kabin sektörü sıklıkla tercih ediliyor. Her yönü ile dikkate alındığında hem fiyat bakımından, hem kullanım bakımından, hem de sağladığı faydalar bakımından yapı sektörünün önde gelen sektörleri arasında yerini alıyor. Mobo kabin modelleri, istenilen her şekle uyum sağlayan ve tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veren bir yapı modelidir. Talep ettiğiniz tüm boyut ve genişlikte üretilen mobo kabinler, her geçen gün satış rekoru kırmaya devam ediyor. Pratik bir yapım süreci olan mobo kabinlerin yapımı için sizlerin ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Tüm işlemler alanında uzman kişiler ve son teknoloji ürünler aracılığı ile yapılır. Sizler sadece mobo kabinleriniz yapılırken proje aşamasında görev alarak kabininizi istediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz.

D:Seo Çalışmalarıkarmod.comBacklinklerMayıs Ayı30 haberGörsellermobo1.jpg

Mobo Kabinler İle Şantiyenizi İstediğiniz Şekilde Oluşturun

İnşaat sektörünün devam edebilmesi için personel sirkülasyonunun hazırlanması gerekir. Özellikle şehir dışında yürütülen inşaat faaliyetleri için personellerin konaklama yapabileceği ve kendilerini ev konforunda hissedebileceği alanlara ihtiyacı vardır. İnşaat sektöründe görev edinecek personel sayısı inşaatın büyüklüğüne ve teslimat sürecine göre değişkenlik göstermesinden dolayı mobo kabin yaptırırken aktif çalışan personellerinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Mobo kabinleri bu sayıya göre yaptırabilirsiniz. Şantiyede çalışacak olan personeliniz 250 kişiyi aşkın ya da 100 kişiden az ise talep edeceğiniz mobo kabin modelini bu noktaya göre belirlemeniz gerekir. Mobo kabinlerin fiyatları da bu aşamada belirlenir. Kabinlerin boyutları ve iç dizaynı ne kadar büyük ise fiyatlarda yükselmektedir. Ekonomik ve uygun fiyatlı bir şantiye modeli isterseniz mobo kabin modelleri arasından tercihlerinizi yaparak kabinlerinizi istediğiniz şekilde dizayn ettirebilirsiniz.

 

 

D:Seo Çalışmalarıkarmod.comBacklinklerMayıs Ayı30 haberGörsellermobo2.jpg

Kaliteli Bekçi Kulübesi İçin Prefabrik Sektörünü Tercih Edin

Bekçi kulübesine birçok alanda ihtiyaç duyuluyor. Yeni yapılan siteler, okullar, ofis ve plaza gibi alanlarda bekçi kulübesi kullanılıyor. Bekçi olarak görevini idame ettiren kişiler mesleklerinin kusursuz bir şekilde yapılabilmesi için hem yaz hem de kış aylarında izole olabileceği bir kulübe yaptırılması gerekiyor. Kaliteli bekçi kulübesinin oluşturulmasında destek olan prefabrik sektörü birbirinden farklı bekçi kulübesi modellerini sizlere sunuyor. 

Prefabrik bekçi kulübesi modelleri, şehrin mimari yapısına uyum sağlayan çeşitli modelleri içeriyor. Modern ve pratik kullanım sunan bekçi kulübesi 1.kalite malzemelerden oluşturuluyor. Kulübenin cam ve kapı gibi detayları paslanmaz özelliğine sahiptir. Uzun yıllar dayanıklılığını koruyan prefabrik bekçi kulübesi, dışarıdan kaynaklı kötü hava şartlarından etkilenmeden sorunsuz bir kullanım sunuyor. Prefabrik bekçi kulübesi yaptırmak isteyen kişilerin en çok araştırdığı noktalardan bir tanesi prefabrik bekçi kulübesinin rutubet olup olmadığıdır. Prefabrik bekçi kulübeleri nem tutmaz özelliği ile ön planda olmasından dolayı herhangi bir rutubet oluşması söz konusu değildir. Bekçi kulübesi, ısı ve ses yalıtımı sayesinde personellere konforlu bir çalışma ortamı hazırlar. Isı yalıtımından kaynaklı olarak her noktaya eşit bir ısı yalıtımı sağlanır. Kış aylarında kullanılacak olan ısıtıcılar ile kısa süre içerisinde sıcak bir ortam yaratılabilir. Yaz aylarında serin, kış aylarında sıcak bir kullanımı olan bu kulübeler ekonomik alanda da kişilere fayda sağlar.

Özenle Hazırlanan Mobo Kabin ve Bekçi Kulübeleri Türkiye’nin Her Noktasında
Bekçi kulübesi özel tasarım modelleri ile ön plana çıkıyor. Her alanda kullanım için uygun olan bu kabin seçenekleri her noktadan seyir avantajı sunuyor. Kabin içerisinde kullanılan tüm pencereler en iyi görüş açısına sahip olunacak şekilde dizayn edilmesinden dolayı ergonomik bir kullanıma sahiptir. Kabinlerde kullanılan pencereler otomotiv sektöründe tercih edilen camlardan oluşmasından dolayı meydana gelebilecek olumsuz durumlara karşın ekstra koruma sağlıyor. Sizler de mobo kabin ve bekçi kulübesi seçeneklerinden yararlanarak hem uygun hem de pratik kullanımlı bir yapıya sahip olabilirsiniz.

AdminAdmin