GENEL
Giriş Tarihi : 01-03-2021 13:51   Güncelleme : 01-03-2021 13:51

Mom Jean Kalitesi

Mom Jean Kalitesi

Anne pantolonu olarak da geçen mom jean son dönemlerde en çok tercih edilen Jean modellerin olmuştur. Bu tür jeanler yüksel bel ve bol paça özelliklerine sahiptir. 90larda çok popüler olan bu jeanler modanın tekrarıyla günümüzde tekrar moda olmuştur. Hem estetik hem spor olan mom jean modelleri rahatlıklarıyla da tercih edilir.

Mom Jean Nasıl Kombinlenir?

Mom jeanler birçok farklı şekilde kombinlenebilir. Mom jeanler hem yazın hem de kışın kullanılan jean modelidir. Kışın bilek boy botlar ve kovboy çizmeler ile kullanımı çok yaygındır. Özellikle mom jean üzerine crop, tshirt, kısa bir kazak ya da ceket giymek de en çok tercih edilen kombin önerilerindendir. 

Çanta olarak da hem sırt çantaları hem de mini çantalar mom jeanler ile kombinlenebilir. Mom jeanlerin renk skalası da oldukça geniştir. Mavinin her tonundan siyaha kadar birçok farklı renkte mom jean bulmak kolaydır. Son yıllarda kullanımın artmasıyla birlikte renk ve desen çeşitliliği de artmıştır.

Mom Jean Alırken Dikkat Edilecekler

Mom jean alırken dikkat edilmesi gereken bazı faktörler vardır. Unutulmamalıdır ki mom jeanler dar kalıplı pantolonlardan değildir. Bu nedenle alacağının mom jean bedeninizi sıkı sıkı sarmamalıdır. Fakat kalçanıza da tam oturmalıdır. Ayrıca büyük kalçalı kadınların arka cepleri birbirine yakın olan mom jean tercih etmesi kalçasının daha küçük görünmesine yardımcı olur. En güzel mom jeanler için https://www.dilvin.com.tr/mom-jean-pantolon-modelleri adresinden alışveriş yapabilirsiniz.