GENEL
Giriş Tarihi : 29-09-2021 09:35   Güncelleme : 29-09-2021 09:35

Mom Jean Pantolon Ürünleri

Mom Jean Pantolon Ürünleri

Mom Jean pantolon modelleri günümüzde pek çok kişi tarafından sevilen ve ilgi duyulan bir üründür. Daha çok bu tarz ürünü zayıf ve ince belli bayanlar tercih edebiliyor. Çünkü pantolonun üzerine kısa bir gömlek, tişört ve atlet tarzı ürünler giyilebildiği için daha zarif ve gösterişli olabiliyor. Aynı zamanda kemer ile kombin yapıldığında da harika bir tasarım ortaya çıkmış oluyor. 

Herkesin kendi zevkine ve bedenine göre bir ürün modeliyle karşılaşması da pekala mümkündür. Özellikle kot ve keten olarak tasarlanan bu ürünler en çok yaz aylarında tercih edilip kullanılır. Paçasının bol olmasından dolayı kış aylarında pek tercih edilmez. Zevkinize göre Mom Jean pantolon tasarımlarına göz atabilirsiniz.

Mom Jean Pantolon Fiyatları

Mom Jean pantolon fiyatları daha çok ürünün kalitesi, işçiliği, tasarımı ve modeliyle alakalı olabiliyor. Pek çok fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Kot ve keten modeller arasında da fark olabiliyor. Bunun yanı sıra yırtık, boncuklu, pullu gibi işleme detaylarında da fiyatlar farklılık gösterebilir. Ürün modelleri için https://www.volanli.com/jean-modelleri sitesini ziyaret edebilirsiniz.