01 NİSAN 2020 Çarşamba 05:01
GENEL
Giriş Tarihi : 24-03-2020 13:51

Mustela

Mustela ürünleri anne ve bebekleri için doğal içeriğe sahip formülle hazırlanmıştır. Paraben, parfüm, alkol gibi zararlı kimyasallar içermez ve cildinizi sağlıklı bir şekilde nemlendirir.

Mustela

Anne ve bebekler için geliştirdiği özel cilt bakım ve temizlik ürünleri bulunan bir markadır. 1950’den günümüze anne ve bebeklerin cilt sağlığını ve bakımını sağlayan ürünleri kaliteli ve güvenilir bir şekilde üretmektedir. Pişik kremi, güneş koruyucu, bebek şampuanı, çatlak önleyici ve giderici, ıslak mendil, jel, losyon, vücut temizleyici ve daha fazla ürünleri bulunmaktadır. Geliştirilmiş olan formülü ile alerjik duyarlılığa sahip ciltlere uygun bir bakım sağlamaktadır. Mustela hamileliğinizin öncesi ve sonrasında güvenerek kullanabileceğiniz bir markadır. 

Mustela Ürünleri

Mustela ürünleri anne ve bebekleri için doğal içeriğe sahip formülle hazırlanmıştır. Paraben, parfüm, alkol gibi zararlı kimyasallar içermez ve cildinizi sağlıklı bir şekilde nemlendirir. Doğal özleri ile cildin beslenmesine yardımcı olacaktır. Saç ve vücut temizlik ürünleri ile bebeğinizin saçlı derisini hassas bir şekilde temizler cildin kurumasını önler. Mustela yeni doğan, çocuk ve anneler için özel olarak ürettiği ürünler ile kaliteli ve güvenilir bir bakım ve temizlik sunacaktır. Sizde kendinize ve bebeğinize zararsız, güvenebileceğiniz ürün arayışında iseniz mustela ürünlerini tercih edebilirsiniz. https://www.kozmela.com/mustela sayfasında bu ürünü inceleyebilirsiniz. 

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA