GENEL
Giriş Tarihi : 01-02-2021 17:05   Güncelleme : 01-02-2021 19:07

Ölü bulunan 4 gençten geriye bu fotoğraf kaldı

Manisa'da 3'ü av tüfeğiyle vurularak, biri boynunun kırılması sonucu ölü bulunan 4 gençten geriye birlikte çektirdikleri bu fotoğraf kaldı. Arkadaş olan 4 genç toprağa verilirken olayla ilgili soruşturma geniş çaplı sürdürülüyor.

Ölü bulunan 4 gençten geriye bu fotoğraf kaldı

Manisa'nın Ahmnetli İlçesi'ndeki korkunç olay, Bintepeler Akçeşme bölgesinde meydana geldi. Arkadaş olan 24 yaşındaki Neşet Dalgın, 23 yaşındaki Serkan Zangal, 22 yaşındaki Muharrem Zengin ile 20 yaşındaki Ümit Zangal, dün akşam bağ evinde yapılan asker uğurlama eğlencesine katıldıktan sonra ayrıldı. Daha sonra 4 arkadaş  Akçeşme mevkiinde ölü olarak bulundu.

Yapılan inceleme ve araştırmalarda 3 gencin tüfekle vurularak, Ümit Zangal'ın ise boynunun kırılarak öldüğü belirlendi. Olay yerinde av tüfeği de bulundu.  4 gencin cenaesi Turgutlu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldıktan sonra otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Buradaki işlemlerin ardından cenazeler ailelerine teslim edildi. Serkan Zangal, amcasının oğlu Ümit Zangal ile Neşet Dalgın'ın cenazeleri  Manisa'nın Alaşehir,  Muharrem Zengin'in cenazesi ise Ahmetli ilçesinde toprağa verildi.

SIR PERDESİ ARALANMAYA ÇALIŞILIYOR
4 gencin ölümüyle ilgili sır perdesi geniş çağlı sürdürülen soruşturmayla aralanmaya çalışılırken,  olay yerinde bulunan tüfeğin ölen Muharrem Zengin'in babasına ait olduğu belirlendi. 

GERİYE BU FOTOĞRAF KALDI
Bu arada ölen gençlerden Neşet Dalgın'ın(sağ başta) sosyal medya hesabında geçen yıl 10 Mart tarihinde ölen diğer 3 arkadaşıyla birlikte çektirdiği fotoğrafı paylaştığı ortaya çıktı.