23 NİSAN 2019

Paykasa Nedir?

Paykasa satın almak için öncelikle sitemize hiçbir şekilde üye olmanıza gerek yoktur. Oturduğunuz yerden paykasa satın al düğmesine basarak satın alabilirsiniz.

Paykasa Nedir?

Paykasa bir adet sanal karttır. Müşteriler sanal kart kullanmak istedikleri anda satın alabilirler. Sanal kartı almak isteyen kişiler genellikle kredi kartı olmayan veya kredi kartı kullanmak istemeyen kişiler tarafından alınır ve kullanılır. Bu sanal kart e-ticaret, oyun veya alışveriş sitelerinde kullanılmaktadır. Paykasa kartını resmi bayimizden satın alabilirsiniz. Karta istenilen miktarda para yükleyerek güvenli bir şekilde alışveriş yapılabilmektedir. Paykasa bu yüzden hayat kurtarıcı ve aynı zamanda avantajlı imkanlar sunmaktadır. Bu nedenle son zamanlarda çok tutulmuştur.

Paykasa Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Paykasa satın almak için öncelikle sitemize hiçbir şekilde üye olmanıza gerek yoktur. Oturduğunuz yerden paykasa satın al düğmesine basarak satın alabilirsiniz. Ucuz paykasa fiyatlarını gördüğünüz anda aslında avantajlı olduğunu anlayacaksınız. Bazı sitelerden alınan paykasa kartları için komisyon ücreti almaktadır. Bu komisyon ücretleri kullanıcının cebini yakmaktadır. Ancak bayimizden alınan paykasa hizmeti sayesinde uygun paykasa fiyatlarını görünce sizde almak isteyeceksiniz. Bu nedenle paykasamerkezi olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Paykasa İle Nasıl Alışveriş Yapılır?

Paykasa ile alışveriş yapmak istiyorsanız 16 haneli pin numarası ile birlikte cvv kodunu girmeniz gerekmektedir. Pin numarası ve cvv kodunu girdikten sonra güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Kartınızda para bittiğinizde paykasamerkezi olarak sizleri bekliyor olacağız. Güvenli ve anında para yükleme seçenekleri için sizi bekliyoruz. Paykasamerkezi olarak her daim yanınızdayız.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet ve jandarmadan 81 ilde uygulama, 1452 kişi yakalandı
Emniyet ve jandarmadan 81 ilde uygulama, 1452 kişi yakalandı
Hamile eşini öldürüp yaşamına son verdi
Hamile eşini öldürüp yaşamına son verdi