23 NİSAN 2019

Paykasa Sanal Alışverişin Yeni Trendi

Paykasa satın almak için yapılması gereken tek şey hızlıpaykasa.com sitesini ziyaret etmektir. Bu web sitesinden en ucuz paykasa alım işlemleri gerçekleştirilebilir.

Paykasa Sanal Alışverişin Yeni Trendi

İnternet alışverişleri günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Tüketiciler internetten alışveriş yaparken kart bilgilerinin veya banka bilgilerinin güvende olmasını isterler. Paykasa son derece güvenli bir online ödeme yöntemidir. Paykasa satın almak için yapılması gereken tek şey hızlıpaykasa.com sitesini ziyaret etmektir. Bu web sitesinden en ucuz paykasa alım işlemleri gerçekleştirilebilir. Paykasa ön ödemeli bir sanal karttır ve üzerinde yer alan 16 haneli bir pin koduyla gelir. Kullanıcıların tek yapması gereken siteye girip paykasa satın al seçeneğiyle satın almak ve güvenli alışverişin tadını çıkarmaktır.

Paykasa Nasıl Çalışır?

Paykasa, web sitesi üzerinden satışlarını gerçekleştirir. Paykasa satın alımlarından sonra kullanıcının eline bir kart verilir. Bu kart anlaşmalı e ticaret ve oyun sitelerinde geçerlidir. Kullanıcılar alışveriş yapmak istedikleri zaman bu kodu ilgili siteye girerler ve alışverişlerini yaparlar. Son derece güvenli bir ödeme yöntemidir. Yapılması gereken hızlıpaykasa web sitesine girmek paykasa satın alma işlemini yapmaktır. web sitesinde kullanıcıların sorularını yanıtlamak için canlı yardım bölümü de bulunur. Hızlıpaykasadan alışveriş yapmak için herhangi bir üyelik veya başka bir işleme gerek kalmaz. Ayrıca hızlıpaykasa astropay ve paykwik satışı da yapmaktadır

Paykasa Fiyatları Ve Kart Türleri

Hızlıpaykasa web sitesi en uygun fiyatlarla kullanıcıların paykasa kartı sağlama hizmeti sunar. Bazı paykasa kart fiyatları şu şekildedir:

10 Euro 78 TL

60 Euro 435 TL

150 Euro 1020 TL

https://www.hızlıpaykasa.com

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Paykasa.cards     2018-09-12 Stoklarımız güncellenmiştir. 7/24 güvenli bir şekilde işlem yapabilirsiniz. http://www.paykasa.cards/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet ve jandarmadan 81 ilde uygulama, 1452 kişi yakalandı
Emniyet ve jandarmadan 81 ilde uygulama, 1452 kişi yakalandı
Hamile eşini öldürüp yaşamına son verdi
Hamile eşini öldürüp yaşamına son verdi