25 MAYIS 2019 Cumartesi 14:57
GENEL
Giriş Tarihi : 02-10-2018 20:09   Güncelleme : 03-10-2018 02:39

Pratik Uygulanabilirliği İle Epiwax

Tüm vücutta uygulama için hazırlanmış olan sorulabilir ağda dört ayrı çeşidiyle kullanılabilir. Cilt tipine göre tercih edilecek olan farklı çeşitleri özellikle yapılacak olan uygulamanın sorunsuz şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Pratik Uygulanabilirliği İle Epiwax
Evde ağda yapmak isteyenler için kolay uygulanabilir olması nedeniyle tercih edilmekte olan epiwax ağda acısız bir şekilde uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Tüm vücutta uygulamak için uygundur. Bu nedenle özellikle vücuttaki problemini çözmek amacıyla tercih edilebilir. Ağrı olmadan uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Evde profesyonel uygulama yapılmasını sağlamaktadır.
Kolay uygulanabilir olmasının yanı sıra soyulabilir olması nedeniyle tercih edilmektedir. Vücutta her bölgede uygulama yapılması için uygundur. Uygulama yapmak isteyenler ciddi tipine göre tercih yapabilirler. Ağda partikülleri ısıtıcı içerisine yerleştirilerek 15 dakika beklenilmesi gerekir. Bu süre zarfında eriyen partiküller krem kıvamına gelmektedir. Daha sonrasında istenilen bölgeye sürülerek uygulanmaktadır. Bir süre kuruması için beklenir. Kuruyan ağda soyularak alınır. Son olarak su ile yıkanarak temizlenir.
Epiwax Hangi Bölgelerde Uygulanır?
Tüm vücutta uygulama için hazırlanmış olan sorulabilir ağda dört ayrı çeşidiyle kullanılabilir. Cilt tipine göre tercih edilecek olan farklı çeşitleri özellikle yapılacak olan uygulamanın sorunsuz şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Bikini bölgesi, koltuk altı, kollar, bacaklar, yüz bölgesinde uygulama yapılabilir.
Dört ayrı çeşidi bulunan epi wax soyunabilir ağda kullanmak isteyenler özellikle cilt tipine ve elde etmek istedikleri etkiye göre en uygun seçeneği belirleyebilirler. Sarı, mor, siyah ve pembe pudralı çeşitleri bulunmaktadır.
 • Mor ağda özellikle hassas cilt tiplerinde kullanılmaktadır.
 • Sarı ağda normal cilt tiplerinde tercih edilmektedir.
 • Siyah ağda peeling etkisi sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle ölü derilerden kurtulmak veya batık etkisini ortadan kaldırmak için kullanılır.
 • Pembe pudralı ağda özellikle yüzde veya bikini bölgesinde uygulama yapılması için kullanılır.
Epiwax Özellikleri
 • Tüm vücutta uygulama yapılması için uygundur.
 • Acısız, zahmetsiz ve bez kullanılmadan uygulama yapılmasını sağlamaktadır.
 • Soyulabilir özelliğe sahiptir.
 • Ciltte tahriş yapmadan uygulama yapılmasını sağlayabilir.
 • Tüylerin ağrısız bir şekilde kökten alınmasını sağlamaktadır.
 • Uygulama sonrasında tüylerin daha seyrek ve uzun sürede çıkmasını sağlamaktadır.
 • 4 ayrı çeşidi bulunmaktadır. Kullanıcılar cilt tiplerine göre uygun seçim yapabilirler.
Dört ayrı çeşidi bulunmaktadır. Özellikle kolay uygulanabilir olması nedeniyle ürünü kullanmak isteyenler farklı çeşitler için verecekleri siparişlerle kampanyalı fiyat seçeneğinden yararlanabilirler. Verilecek olan siparişler özellikle kampanyadan yararlanmak isteyenler belirlenmiş olan fiyat seçeneğine göre oluşturacakları siparişler üzerinden sunulan kampanya fırsatlarından yararlanabilirler. Bu ağda yani epiwax kullananlar ürün hakkındaki yorumları çeşitli forumlarda araştırabilirsiniz.
Vücutta oluşan tek probleminden kurtulmak isteyenler için tercih edilecek olan epiwax ağda (https://epiwaxagda.com) internet üzerinden verilecek siparişler ile satın alınmaktadır. internet üzerinden verilen siparişler sayesinde ürün kısa sürede kargo ile belirtilen adreslere ulaştırılmaktadır.
Güvenli alışveriş yapmak isteyenler resmi satış sitesi sayesinde verecekleri siparişlerde herhangi bir sorun yaşamadan ürüne sahip olabilirler. Türkiye’de satışa sunulan ürünü kullanmak isteyenler verecekleri siparişler sayesinde dört ayrı çeşit seçenekleri üzerinden en uygun olanı belirleyerek ürünü satın alabilirler.
NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA