GENEL
Giriş Tarihi : 30-09-2020 07:31   Güncelleme : 30-09-2020 20:57

Restoran Yazılımı

Günümüzde restoranların sipariş alırken halen kağıt ve kalem tuttuğu görülmektedir. Bu durum bazı işletmeler için bir konsept özelliği taşısa bile bazı işletmelerin restoran yazılımı uygulamalarından haberi yoktur.

Restoran Yazılımı

Günümüzde restoranların sipariş alırken halen kağıt ve kalem tuttuğu görülmektedir. Bu durum bazı işletmeler için bir konsept özelliği taşısa bile bazı işletmelerin restoran yazılımı uygulamalarından haberi yoktur. Durum böyle olduğundan restoran içerisinde özellikle kalabalık bir ortam bulunuyorsa siparişlere yetişmek bir hayli zor olmaktadır. Ayrıca adisyonların tutulmasında bazı durumlarda karışıklık meydana gelebilmektedir. Sistemsizlik içerisinde çalışan işçilerin karışıklık yaşaması normaldir. Sistemli ve düzenli bir şekilde çalışma gösteren adisyon programı sistemini edinerek bu tür karışıklıklara son verebilirsiniz. Restoranların daha hızlı bir şekilde çalışması adına bu tür sistemler gereklidir. Ayrıca sistemlerin kullanılmasıyla birlikte adisyonların kağıt üzerinde tutulmasına gerek yoktur. Bu şekilde dijital ortama geçiş yapılırsa sadece cihazlar üzerinden sipariş kontrol edebilmek son derece basittir. Çalışanlar uygulamayı kullanarak gerekli hesapları doğru ve düzenli bir şekilde alabilecektir. Dijital ortamda sipariş alındığı takdirde herhangi bir kağıt israfına neden olmadan çevre dostu bir uygulamaya geçiş yapılmış olunur. Sipariş programında veri kaybının önlenmesi için bulut sistemiyle birlikte çalışıldığından herhangi bir teknik arızada veriler kaybolmaz. Bunun gibi özellikleri sayesinde restoran sipariş programı cihazlar üzerinde kullanılmalıdır. adisyon akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlar üzerinde kullanılabilmektedir. Ayrıca Windows işletim sistemi, Android işletim sistemi ve iOS işletim sistemi üzerinde kurulumu yaparak basit bir şekilde kullanılabilir.

Windows Sipariş Programı

Restoran sipariş programını kullanabilmek için bilgisayarlar üzerinden yönetimi sağlanabilir. Bunun için bilgisayarın Windows işletim sistemine sahip olması yeterlidir. Bilgisayar içerisinden ve diğer cihazlar üzerinden siparişlerin kontrolü sağlanabilir. Uygulamayı edinebilmek için RestoMenüm sistemlerine dahil olmak yeterlidir. Uygulamayı ilk bir ay deneyerek herhangi bir ücret ödemeden işletme içerisine entegre edilmesi sağlanabilir.