20 ŞUBAT 2019
Advert
Advert

Ruj

Ruj kullanmadan önce dudağınıza dudak kremi kullanmalısınız. Bu rujunuzun dağılmasını ve toplanmasını önler.

Ruj

Bütün kadınların günlük bakım rutinlerin de özellikle önem verdikleri şey dudaklarının görünümü ve bakımıdır. Dudakların güzel, bakımlı ve canlı durması için ruj sürülür. Ruj dudaklara canlılık, renk ve dolgunluk vermek için içerisinde pigment ve çeşitli yağları barındıran hemen her rengi olan kozmetik ürünüdür. Dudakta ince bir tabaka oluşturur ve bunun yanında dudağınızı normalden daha dolgun gösterir. Ruj alırken ve kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar vardır.

Ruj Sürerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ruj kullanmadan önce dudağınıza dudak kremi kullanmalısınız. Bu rujunuzun dağılmasını ve toplanmasını önler. Ruj seçimi yaparken ten renginize uygun tondaki renkleri almaya özen gösteriniz. Koyu renk ruj dudağınızı normalden daha küçük gösterirken açık renkli rujlar dudaklarınızı daha dolgun ve freşh gösterir.

Ruj Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sağlığınız için kaliteli bir ruj kullanmalısınız. Kaliteli rujun yapımı maliyetli olacağından ucuz satılamaz. Eğer almış olduğunuz ruj ucuz ise kalitesi ile ilgili size fikir verir. Size uygun olan bir ruj seçerken zorlanıyorsanız işin uzmanlarından yardım alabilirsiniz. Doğal ürünlerden yapılmış rujları tercih edebilirsiniz. Bitkisel ürünlerden elde edilen rujlara ulaşmak için https://www.recete.com internet sitesinden hizmet alabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fransa’da polis, 5 kişiyi bıçaklayan saldırganı öldürdü
Fransa’da polis, 5 kişiyi bıçaklayan saldırganı öldürdü
Mersin'de liste geç verildi, Burhanettin Kocamaz'ın adaylığı riske girdi
Mersin'de liste geç verildi, Burhanettin Kocamaz'ın adaylığı riske girdi