21 EYLÜL 2018

Sağlık Bakanı Demircan´dan Samsun´da ´hoş geldin´ bebek ziyareti

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi´nde yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya gelen bebeklere "Hoşgeldin" ziyaretinde bulundu.

Sağlık Bakanı Demircan´dan Samsun´da ´hoş geldin´ bebek ziyareti

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun Valisi Osman Kaymak, milletvekilleri ve protokol üyeleriyle birlikte Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'ni ziyaret etti.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen ve yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya gelen bebeklere 'hoşgeldin' ziyaretinde bulunan Bakan Demircan, eşi Perihan Demircan ile aileleri de kutladı. Ziyaret sonunda gazetecilere konuşan Bkan Demircan, "Doğum yapmış anneleri ve dünyaya yeni gelmiş bebekleri ziyaret ettik. Kendilerine yeni yıl vesilesiyle 'hoş geldiniz' dedik. Bahtları açık olsun. Allah’ım uzun ömürler versin. 2018'i 2017'den daha güzel geçmesini bütün ülkemiz için, İslam alemi için ve dünya için hayırlara vesile olmasını niyaz ediyoruz. Halkımıza da 2017'nin sona ermesiyle 2018'in önümüzde daha büyük umutların yeşermesine vesile olmasını diliyoruz. Yeni yılını halkımızın tebrik ediyorum. Dünya'ya şu an gelen bebeklerimize de 'hoş geldiniz' diyoruz" dedi.

Bakan Demircan’ın hastane ziyaretinde bir kadın bağırarak kendisiyle görüşmek istedi. Ancak güvenlik görevlileri tarafından kadın buradan uzaklaştırıldı.

POLİSLERLE PASTA KESTİ:
Bu arada Sağlık Bakanı Ahmet Demircan Samsun'daki Gazi Polis Merkezi'nde görev yapan Emniyet Mensupları ile yeni yıl pastası kestikten sonra karayoluyla Tokat'a hareket etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Çılgın HES' deneme üretimine geçti, dere kurudu
'Çılgın HES' deneme üretimine geçti, dere kurudu
Düğün sabahı eşini öldüren damada şok rapor
Düğün sabahı eşini öldüren damada şok rapor