GENEL
Giriş Tarihi : 11-10-2019 10:22   Güncelleme : 31-10-2019 10:25

Sağlıklı Diş ve Ağız, Mutlu Gülümseme

Diş şeklinin bozuk olması, diş eti hastalıklarına bağlı ağız kokusu oluşumu, iltihap, apse, sarı plak oluşumu ve daha pek çok diş ve ağız sağlığını bozan rahatsızlık bireylerin öz güvenini ve gülüşünü doğrudan olumsuz etkiliyor. Bu noktada doğru tedavi süreciyle rahatsızlıkların giderilmesi için adım atmak son derece önemlidir.

Sağlıklı Diş ve Ağız, Mutlu Gülümseme

Dişlerinden rahatsızlık duyan hastaların sayısı son derece fazladır. Diş şeklinin bozuk olması, diş eti hastalıklarına bağlı ağız kokusu oluşumu, iltihap, apse, sarı plak oluşumu ve daha pek çok diş ve ağız sağlığını bozan rahatsızlık bireylerin öz güvenini ve gülüşünü doğrudan olumsuz etkiliyor. Bu noktada doğru tedavi süreciyle rahatsızlıkların giderilmesi için adım atmak son derece önemlidir. Bahsi geçen rahatsızlıklar ve daha fazlası için diş estetiği İzmir ilinde Bornova Dent tarafından gerekli işlemleri yapılıp giderilebiliyor. Alanında uzman hekim kadrosunun tedavi sürecinde çok önemli olduğunu bilmek gerekir. İyi bir gülüş öz güven ve mutluluk getirir. İşte tam da bu nedenle siz de dişlerinizde oluşan problemleri ertelemeden hemen tedavi için gerekli adımı atmaya özen göstermelisiniz.

Aksi takdirde dişlerinizde veya ağzınızın içinde oluşan rahatsızlıklar zamanla ilerleyiş gösterip daha farklı ve tedavi edilemez kötü hastalıklara neden olacaktır. Gülüşünüzün muhteşem olması, dişlerimizin sağlıklı bir görünüme kavuşması hususunda diş estetiği işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Tabi diş estetiği işlemi öncelikle hekiminizin muayene ardından açığa çıkan izlenimleri sonrasında uygun görülür. Yüz yapınız, çene yapınız ve iskelet yapınıza en uygun alt ve üst diş tasarımları estetikler aracılığıyla giderilip en sağlıklı hale getirilir. 

Yine gülüşünüzü doğrudan etkileyen bir diğer diş problemi ise dişlerin kırılması veya kanal tedavisine sonuç vermemesi neticesinde açığa çıkan rahatsızlıklardır. Nitekim bunun için de gülüşünüzün güzelliğini destekleyen ve hekim tarafından uygun görüldüğü takdirde işleme alınan tedavi yöntemleri bulunur. Bahsi geçen bu rahatsızlıklar için de Bornova Dent İzmir implant hekimlerinden destek alabilir ve hızlıca tedavi sürecine başlayabilirsiniz. Hassasiyet gösteren veya kırılan dişlerinizin uygun tetkikleri yapıldıktan sonra hekim tarafından en doğru teşhis konulur. Bu süreci takiben duruma bağlı olarak implant tedavisi başlatılır. İmplant tedavisi sonucunda eskisi kadar sağlıklı ve gerçekçi görünen yapay dişlere sahip olabilirsiniz. Diş estetiği İzmir ve İzmir İmplant tedavilerine başlamak üzere Bornova Dent’ten hızlıca randevu alabilirsiniz. İster doğrudan adresi ziyaret ederek isterseniz de telefon numarasını tuşlayarak hızlı randevu alma imkanınız bulunuyor.

https://bornovadent.com.tr/implantoloji/