21 MART 2019
Advert
Advert

Salih Şen: Halkımızın sorunlarını yernde dinleyeceğiz

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen, seçim programı kapsamında Vezirköprü ilçesini ziyaret etti. Şen burada yaptığı konuşmada, başkan seçilmesi halinde halkın sorunlarını yerinde dinleyeceklerini ve çözüm önerilerini birlikte konuşacaklarını söyledi.

Salih Şen: Halkımızın sorunlarını yernde dinleyeceğiz

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen Vezirköprü ilçesindeki seçim gezisinde önce basın kuruluşlarını ziyaret etti.  Ardından da esnafları gezerek 'Hayırlı işler' dileğinde bulundu.

Şen esnaflarla yaptığı sohbette ise,  “Belediye yönetim anlayışını değiştirip yönetişim anlayışıyla toplumun tüm katmanlarının yönetime katarak şehrimizi yöneteceğiz. Bunun için hem merkezde hem de ilçelerimizde ayın belirli günlerinde halk meclisleri toplayacağız ve halkımızın sorunlarını yerinde dinleyeceğiz ve çözüm önerilerini birlikte konuşacağız. Bu çözüm önerilerinin hayata geçirilmesi için hizmetlerin vaktinde, eksiksiz, ihtiyaçlara göre ve sistematik bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacağız. Yani planlı ve programlı çalışacağız. İlçelerimizde ev hanımlarımızın aile ekonomilerine katkıda bulunmalarını sağlayacak ‘’Üreten Kadın, Üreten Kent’’ modelini hayata geçireceğiz, alın terinin karşılık bulduğu bir sistemle ilçe ekonomisine de katkıda bulunmuş olacağız. Bütün bu çalışmaları yaparken ise işi ehline vereceğiz. İnşallah 1 Nisan sabahı hem Vezirköprü ilçemizi hem de Büyükşehir Belediyemizi efsanevi Milli Görüş Belediyeciliği hizmetleri ile tanıştıracağız. Bunun için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zihni Şahin: Atakum sevgi ve kardeşliğin şehridir
Zihni Şahin: Atakum sevgi ve kardeşliğin şehridir
Mustafa Demir: Samsun'a en çok hizmet eden olmak istiyorum
Mustafa Demir: Samsun'a en çok hizmet eden olmak istiyorum