20 HAZİRAN 2019 Perşembe 03:02
GÜNDEM
Giriş Tarihi : 14-01-2019 17:35   Güncelleme : 14-01-2019 17:35

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir: Projeler halk oylamasına sunulacak

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, hayata geçirmeyi planladıkları projeleri halk oylamasına sunacaklarını söyledi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir: Projeler halk oylamasına sunulacak

Seçim çalışmalarını Samsun'un Asarcık İlçesinde sürdüren AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, meydan çay ocağında sivil toplum kuruluşları, mahalle muhtarları, belediye başkan aday adayları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Mustafa Demir'e Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, AK Parti Asarcık İlçe Başkan Vekili Osman Kığılcım eşlik etti. 

Samsun'u birlikte yöneteceğiz diyen Mustafa Demir, ''Hayalimizdeki Samsun için hazırladığımız projelerin büyük bir bölümünü sizlere soracağız. Halk oylaması yapacağız. Bu projelerin hayata geçmesinde karar mekanizmasında sizler yer alacaksınız. Biz projelerimizi hazırlayacağız. Duyurusunu yapacağız. Sizlere sunacağız. Sizlerde hangi projenin hayata geçmesini istediğinizi bize bildireceksiniz. Bizde bu doğrultuda sizin seçtiğiniz projeyi hayata geçireceğiz'' dedi.

YATIRIM İÇİN ARSA ÜRETECEĞİZ
Sanayicinin önündeki engelleri kaldıracaklarını da dile getiren Mustafa Demir, ''Samsun'a yatırım çekmek için bütün kolaylıklar sağlanacak. Arsa üreteceğiz, altyapısını biran önce yapacağız.  Projelendirme ve ruhsat alımını hızlandıracağız. İlçelerde bazen ruhsat almak için 2,3 ay bekleniyor. Biz işte bu sorunları ortadan kaldırıp sanayicinin, işadamının Samsun'a yatırım yapmasını sağlayacağız. Yapılacak olan her yatırımı belediye olarak destekleyeceğiz'' diye konuştu. 

AGS Tekstili ziyaret eden Mustafa Demir, işyeri sahipleri Zekeriya ve Zeki Uslu kardeşlerle sohbet ederek 31 Mart'ta yapılacak olan seçimler için destek istedi. 

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA