GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-03-2020 16:22

Samsun Büyükşehir Belediyesi sosyal tesisleri kapattı

Samsun Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs önlemleri kapsamında belediyeye bağlı tüm sosyal tesislerin faaliyetlerini durdurdu. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Küresel salgın haline gelen koronavirüse karşı ülke olarak bugüne kadar etkin ve başarılı bir mücadele veriyoruz" dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi sosyal tesisleri kapattı

Dünya genelinde salgın haline gelen koronavirüs ile etkin mücadele kapsamında Samsun Büyükşehir Belediyesi sosyal tesisilerin faaliyetlerini İçişleri Bakanlığı'nın 81 il valiliklerine gönderdiği ek genelgesi doğrultusunda durdurdu.

Bu kapsamda Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salon, Doğupark Kafe, Şirin Kafe, Amazon Kafe, Kültür Kafe, Tütün Kafe, Yörükler Delta Kafe, Palmiye Kafe, Atlı Spor Tesisleri, Go Kart ve Akülü Araç Tesisi, Kent Müzesi, Panoroma 1919 Müzesi, Şeyh Sadi Tekkesi Kuva-i Milliye Ruhu Külliyesi ile Şehit ve Gazi Anı Evi, Kurupelit Düğün Salonu,  Bandırma Gemi Müze ve Satış Reyonu kapatıldı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, koronavirüs salgınına karşı belediye olarak ilk andan itibaren önlem aldıklarına  belirterek, " Küresel salgın haline gelen koronavirüse karşı ülke olarak bugüne kadar etkin ve başarılı bir mücadele veriyoruz. Alınan önlemlere karşın vatandaş olarak bizlere de çok büyük bir görev düşüyor. Önümüzdeki 4-5 hafta son derece önemli. Bu dönemde virüsten korunma kurallarına çok sıkı bir şekilde uygulamalıyız. Bu süreci birlikte atlatacağız" dedi.

SAMSUN HABER HATTI

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA