23 EYLÜL 2018

Samsun Gazi Caddesi´ne yeni görünüm

Samsun’u en eski ticaret noktalarından olan Gazi Caddesi, kalıcı, ömürlük renkli baskı beton kaldırım ve aydınlatma çalışmaları ile yeni görünüme kavuşturuldu.

Samsun Gazi Caddesi´ne yeni görünüm

Samsun'daki Gazi Caddesinde eskiyen ve tahribata uğrayan kaldırımlar yeniden düzenlendi. Kalıcı ve dayanıklı zemin güçlendirme çalışmaları sorasımda Gazi Caddesi yeni görünümüne kavuştu.

Yaklaşık 800 metre uzunluğundaki güzergahta geliş-gidiş yönündeki 3 bin metrekare üzerinde yapılan renkli baskı beton ve aydınlatma çalışması hem cadde esnaflarını hem de vatandaşları memnun etti. Her gün yüzlerce araç ve yaya trafiği ile kentin en hareketli bölgelerinden olan Gazi Caddesi'nin Samsun'un ticari hayatında önemli bir yeri olduğunu dile getiren İkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak çalışmaya start verdik. Yüzde 80’i tamamlanan Gazi Caddesi’ndeki renkli baskı beton kaldırım yanı sıra, aydınlatma çalışmalarımızla caddeyi yeni görünümüne kavuşturduk” dedi.

HİZMETLERE DEVAM
İlkadım'da 3,5 yılda belediye olarak asfalt yol, parke yol, beton kaldırım, sathı kaplama ve yeni yol açma çalışmaları kapsamında ciddi anlamda hizmet yaptıklarını da dile getiren Başkan Erdoğan Tok, “İlçemizde kaldırım çalışmaları kapsamında 3,5 yılda 115 bin 38 metrekarelik beton yol ve kaldırım yapımını tamamladık. Bulvar üstü, bulvar altı ve köy statüsünden mahalle kimliğine kavuşmuş yeni mahallelerimize imkanlarımız ölçüsünde yatırımlar yapmaktayız. Söz verdiğimiz gibi İlkadım halkının ferah, hijyenik, rahat cadde ve sokaklarda yaşamaları için yoğun mesai harcıyoruz. Çalışmalarımızın gerçekleştiği mahalle esnaflarımız ve halkımızla bir araya gelip bu yerlerin daha çok güzelleşmesi için istişareler yapıyor, halkımızın isteği doğrultusunda hizmet getiriyoruz” diye konuştu.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medyada polise ‘Geberin’ diyen muhtara gözaltı
Sosyal medyada polise ‘Geberin’ diyen muhtara gözaltı
3 'sakin şehir' daha geliyor
3 'sakin şehir' daha geliyor