GÜNDEM
Giriş Tarihi : 12-12-2022 15:13

Samsun Havza'da ücretsiz internet dönemi başladı

Samsun'un Havza ilçesi belediyesi, vatandaşlara ücretsiz internet hizmeti sunabilmek amacıyla Kevser Cami ve 15 Temmuz Demokrasi Parkına Wi-Fi cihazları yerleştirildi. Vatandaşlar TC kimlik numarasıyla internete ücretsiz erişim sağlayabilecek.

Samsun Havza'da ücretsiz internet dönemi başladı

Samsun'un Havza ilçesi belediyesi tarafından Kevser Camii ve 15 Temmuz Demokrasi Parkına yerleştirilen 3 adet Wi-Fi cihazı ile vatandaşlar artık bu bölgede internete ücretsiz olarak ulaşma imkanına sahip oldu. İlerleyen zamanlarda hizmet ağının genişletileceği açıklandı.

Ücretsiz internetten yararlanmak isteyen vatandaşların akıllı telefon veya tabletlerinden Wi –Fi ayarlarına gelerek buradan Havza Belediyesi ağ girişini seçmesini ve TC kimlik numaralarını girdikten sonra da internete  erişim sağlayabileceğini belirten Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttırmak, ülke ve dünya gündemini güvenli ve ücretsiz olarak takip edebilmelerini sağlamak amacıyla ilçe merkezimizde 3 adet Wi-Fi cihazı ile ücretsiz internet noktası oluşturduk. Çağımızda birçok konuda bilgilenmek amacıyla kullanılan interneti Havzamıza ücretsiz ve güvenli olarak sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kevser Camii ve 15 Temmuz Demokrasi Parkına vermeye başladığımız Wi-Fi hizmet ağını ilerleyen zamanlarda daha da genişleterek Havza Belediyesi olarak her zaman yeniliklere öncü olmak amacıyla adım atmaya devam edeceğiz” dedi.