GÜNDEM
Giriş Tarihi : 28-04-2020 17:19   Güncelleme : 28-04-2020 18:09

Samsun İlkadım koronavirüs sonrasına hazırlanıyor

Samsun İlkadım Belediyesi tarafından koronavirüs ile mücadelesi ilçe genelinde devam ederken bir yandan da salgın sonrası için hazırlıklar sürüyor.

Samsun İlkadım koronavirüs sonrasına hazırlanıyor

Samsun İlkadım Belediyesi koronavirüs salgını sonrası hazırlıkları için park ve dinlenme alanlarını yeniden düzenlenmeye başlandı.

Koronavirüs ile mücadele sonrası normalleşme sürecine en iyi şekilde hazırlandıklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “İlkadım genelinde tüm park ve dinlenme alanlarının düzenlenmesi çalışmalarını sürdüren ekiplerimiz, yakında çocuklarımızın oynayıp, büyüklerin dinleneceği alanları en güzel halleriyle hazır hale getiriyor. Belediyemiz bünyesinde birçok alanda mücadeleye devam ederken hayatın akışını kolaylaştıracak ve hızlandıracak hizmetlerimizi de aksatmamak adına planlı bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. İlçemizde çok sayıda park ve dinlenme alanının yanı sıra peyzaj alanlarını da düzenliyor ve güzelleştiriyoruz. Normal süreçte yapılacak işlerde mevsim normallerini de göz önünde tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu zor günler geride kaldığında hem hijyenik hem de daha güzel bir çevrede halkımızla buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Ancak şu an tabi ki tavsiyemiz sağlığımız için evde kalmaya devam etmek” dedi.

SAMSUN HABER HATTI