GENEL
Giriş Tarihi : 09-09-2022 15:16   Güncelleme : 09-09-2022 16:26

Samsun Kombi Servisi

Samsun Kombi Servisi

 

Samsun kombi servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Servisle, Samsun Demirdöküm servisi, Samsun ECA servisi konularında hizmet alabilirsiniz.  İyi bir servis olan Tamirat işleminde ekibimiz ilk aşamada arıza hikâyesini cihaz sahibinden dinlemektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kombi, fırın ve davlumbaz gibi beyaz eşya çeşitlerinin kendine göre arıza problemi mevcuttur. Arızanın kısa sürede kolay bir şekilde giderilebilmesi için arızanın yerinden tahlil edilmesi ve kısa sürede arızanın giderilmesi gerekiyor. Arıza tamir ve bakım işleminde beyaz eşya servisi ekibimiz cihazı çalıştırmadan ve test etmeden her hangi bir müdahale yapmıyor. 

Samsun Kombi Servisi

Servis hizmetimizde sabit servis ücreti tarifesi yer alıyor. Ayrıca parça montajı gerektiğinde araçta hazır bulunan parça ekibimiz tarafından kullanılıyor ve listeye ekleniyor. Fiyat konusunda müşterimizin onay vermesi durumunda tamirat yapılıyor. Tamir işlemi için gerekli olan parçanın fiyatı konusunda anlaşma sağlanamadığı zaman beyaz eşya servisi ücreti talep ediliyor. 

Servis işlemlerinde zaman kaybı yaşanmaması için en iyi güzergâh oluşturuluyor. Güzergâhın oluşumundan sonra ekibimiz sırasıyla adresleri geziyor. Pratik beyaz eşya servisi hizmeti çözümleriyle beyaz eşya, klima ve kombi gibi cihazların tamir işlemi de kısa sürede neticeleniyor. Samsun servis merkezi, Samsun ferroli servisi konusunda da tercih edilebilir. 

Yedek parça destekli gerçekleşen servis hizmeti kombi ve beyaz eşya dünyası için önemlidir. Cihazların kullanım ömrünün artırılabilmesi servis hizmetine bağlıdır. Ekibimiz bütün kombi ve beyaz eşya modelleri için çözüm odaklı hareket ediyor ve kısa sürede tamirat işlemini gerçekleştirerek beyaz eşyayı kullanılabilir bir şekilde teslim ediyor. Teslimat öncesi ekibimiz mutlaka test işlemi gerçekleştiriyor.