SİYASET
Giriş Tarihi : 13-11-2019 17:50

Samsun MHP'de 3 ilçe başkanı değişti

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı tarafından İlkadım, Atakum ve Canik İlçe başkanlıklarına yeni atamaların yapıldığı açıklandı.

Samsun MHP'de 3 ilçe başkanı değişti

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak tarafından yapılan yazılı açıklamada, Milliyetçi Hareket Partisi'nde uyumlu ve teşkilatların her açıdan belirlenen hedeflere ulaşma çalışmalarında 3 ilçede bayrak değişimi yaşandığı belirtildi.

Başkan Karapıçak konyla ilgili açıklamasında, "İlkadım, Atakum ve Canik İlçelerinde gerçekleşen fesihler ve eş zamanlı olarak 3 ilçemize atamalar gerçekleştirildi. Fesih sonrası görevden alınan İlçe Başkanlarımıza ve Yönetim Kurullarına çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu bir bayrak değişimidir. Yeni atanan İlçe Başkanlarımız ve Yönetim Kurulları için sıkı çalışma gerektiren bir dönem başlıyor. Yeni atanan 3 İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu ile birlikte tüm ilçe teşkilatlarımızla sıkı bir çalışma sürecine gireceğiz. Görev yapan İlçe Başkanı ve Yönetim Kurullarına teşekkür ediyorum. Yeni atanan İlçe Başkanlarımıza ve Yönetim Kurullarına da başarılar diliyorum” dedi.

Yapılan açıklamada Milliyetçi Hareket Partisi İlkadım İlçe Başkanlığı'na Özcan Kınalı, Atakum İlçe Başkanlığı'na Murat Akoğlu, Canik İlçe Başkanlığı'na ise Mustafa Kılıç İlçe Başkanı olarak atandı.

SAMSUN HABER HATTI