Samsun Terme´de sokakların çehresi değişiyor

Samsun´un Terme ilçesi Belediyesi, cadde, sokak ve parklarda başlattığı temizlik seferberliğine devam ediyor. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, “Daha Güzel Terme için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Samsun Terme´de sokakların çehresi değişiyor
Samsun Terme´de sokakların çehresi değişiyor cihan

Çevre ve temizlik çalışmalarına büyük önem veren Terme Belediyesi ilçenin cadde ve sokaklarını pırıl pırıl hale getiriyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de gece-gündüz, yağmur-çamur, demeden temiz bir Terme için çalışıyor.

Çevre sağlığı açısından temizlik işlerinin ihmale gelmez bir önem arz ettiğini belirten Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, "Daha Güzel Terme için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” dedi. SASKİ, YEDAŞ, TELEKOM ve AKSA gibi alt yapı kurumlarıyla da görüşülüp yapılan ortak çalışmalarla öncelikle mevcut alt yapı olumsuzluklarını ortadan kaldırdıklarını da ifade eden Başkan Kul, “Terme’mize daha modern, daha temiz ve daha estetik bir görünüm kazandırabilmek adına yoğun çaba sarf ediyoruz. Yapılan çalışmalar sadece sıradan bir yenileme değil aynı zamanda bir değişime ve dönüşüme de zemin oluşturuyor. Amacımız Terme’nin her cadde ve sokağında bu değişim ve dönüşüm rüzgarını oluşturmaktır” diye konuştu.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşsizlik rakamları açıklandı
İşsizlik rakamları açıklandı
Şile'de 2 kişi boğuldu, cankurtaranlar 100 kişiyi kurtardı
Şile'de 2 kişi boğuldu, cankurtaranlar 100 kişiyi kurtardı