25 EYLÜL 2018

Samsun Terme´de yeşillendirme çalışmaları!

Samsun´un Terme ilçesi belediyesi tarafından başlatılan yeşillendirme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, alt ve üst yapısı tamamlanan alanlarda ağaçlandırma ve çiçeklendirme çalışmalarına ağırlık verildiğini söyledi.

Samsun Terme´de yeşillendirme çalışmaları!

Samsun'un Terme ilçesinde baharın gelmesiyle birlikte park ve bahçelerde düzenleme ve yenilenme çalışmalarına başlatıldı.

Terme Belediyesi park ve bahçeler Müdürlüğü ekipleri, daha yaşanabilir Terme hedefinden yola çıkarak, ilçenin dört bir yanının yeşillendirilmesi adına çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çevre düzenlemesinin devam ettiği ilçede eski park alanlarında revize ve yenileme çalışmalarına da hız verildi.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, alt ve üst yapısı tamamlanan alanlarda ağaçlandırma ve çiçeklendirme çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirterek, “Çocuklarımıza yeşil bir Terme bırakmak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Bunun için de uygun olan yerlere parklar ve çevre düzenlemeleri yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni sera ve fidanlık alanı ile ilgili çalışmalara başlayacağız. Şehrimizin çehresini değiştirme adına yürüttüğümüz çalışmalar ile Terme rengârenk bir görüntüye kavuşacak” dedi.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denize günde 80 bin ton taş dökülüyor
Denize günde 80 bin ton taş dökülüyor
Kayınvalidesini sokak ortasında dövdü
Kayınvalidesini sokak ortasında dövdü