17 AĞUSTOS 2018

Samsun Valisi kamp yolunda engel tanımadı

Samsun Valisi Osman Kaymak, Nebiyan Doğa ve İzci Kampına giderken, yol güzergahında aracı kara saplandı. Kürekle karı temizleyen Vali Kaymak, hareket eden makam aracının yokuşu çıkamaması üzerine kampa yürüyerek ulaştı.

Samsun Valisi kamp yolunda engel tanımadı

Samsun Valisi Osman Kaymak, ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Samsun'un 19 Mayıs ilçesine gitti. Aydınpınar Mahallesi'nde öğle namazını mahalle sakinleriyle kılan Vali Kaymak, Nebiyan Doğa ve İzci Kampı'na giderken yol güzergahında bazı araçlar kara saplandı.

Bunun üzerine Vali Osman Kaymak, araçların iterek kurtarılmasına yardımcı oldu. Ancak konvoy hareket ettikten bir süre sonra Vali Kaymak'ın aracı kara saplandı. Eline küreği alıp karları temizledikten sonra hareket eden makam aracı bu kez yokuşu çıkamayınca konvoydaki heyet yürüyerek İzci Kampı'na ulaşmak zorunda kaldı.

Vali Osman Kaymak buradaki ziyaretinin ardından 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner ile birlikte gövde yapım inşaatı tamamlanan ve yakında su tutmaya başlayacak olan Bafra ve 19 Mayıs ilçesinin 65 mahallesinin su ihtiyacını giderecek '19 Mayıs Barajı'nda incelemelerde bulundu.

SAMSUN HABER HATTI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul-Samsun karayolunda bayram trafiği yoğunluğu
İstanbul-Samsun karayolunda bayram trafiği yoğunluğu
Selde tahliye edilen binaya geri döndüler
Selde tahliye edilen binaya geri döndüler