GÜNDEM
Giriş Tarihi : 03-07-2019 17:47

Samsun'a Sakarya'dan acı haber: Eczacı teknisyeni denizde boğuldu

İstanbul'da eczacı teknisyeni olarak çalışan 25 yaşındaki Mertcan Aydın, arkadaşlarıyla birlikte gezmek için gittiği Sakarya'nın Kocaali ilçesinde serinlemek için girdiği denizde boğuldu. Genç teknisyen Samsun'da toprağa verildi.

Samsun'a Sakarya'dan acı haber: Eczacı teknisyeni denizde boğuldu

Edinilen bilgilere göre, İstanbul Pendik'te oturan ve bir eczanede teknisyen olarak çalışan 25 yaşındaki  Mertcan Aydın, 2 gün önce iki arkadaşıyla birlikte gezmek için Sakarya'nın Kocaali ilçesine gitti. Burada Kadıköy Ereğlililer Sitesi önündeki sahilden denize giren 3 arkadaştan Mertcan Aydın, dalgaların etkisiyle açığa sürüklendi ve suda kayboldu.

Sahil Güvenlik, SAKDER, AFAD ve Cankurtaran ekiplerinin helikopter destekli sürdürdüğü arama çalışmalarında gencin cesedine ulaşılamadı. Dün ise gencin cansız bedeni  denize girdiği yerden yaklaşık 500 metre ileride bulundu.  Yapılan incelemelerin ardından Kocaali Devlet Hastanesi morguna kaldırılan gencin cenazesi otopsi işlemlerinden sonra mdmleketi Samsun'a götürüldü.

Hayatının baharında yaşamını yitiren Mertcan Aydın'ın cenazesi bugün Samsun'un Çarşamba ilçesi  Kürtün Fernek Mahallesi'nde öğle namazına müteakip toprağa verildi.

SAMSUN HABER HATTI
 

NELER SÖYLENDİ?
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA