GÜNDEM
Giriş Tarihi : 08-01-2021 05:36   Güncelleme : 08-01-2021 05:36

Samsun'da 1 ay önce ağabeyini kaybeden uzman doktor da Koronavirüse yenildi

Samsun'da özel bir hastanede Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapan ve bir ay önce ağabeyini Koronavirüs'ten kaybeden Op.Dr.Necati Emirhan da aynı hastalıktan kurtulamayarak yaşamını yitirdi. Doktorun ölümü sağlık camiasını üzüntüye boğdu.

Samsun'da 1 ay önce ağabeyini kaybeden uzman doktor da Koronavirüse yenildi

Samsun'da Koronavirüs can almaya devam ediyor. Balıkesir'in Gönen İlçe Devlet Hastanesi'nde 5 yıl görev yaptıktan sonra ayrılan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr.Necati Emirhan, 4 ay önce Samsun'un Bafra İlçesi'nde özel bir hastanede çalışmaya başladı. Bu sırada Samsun Gıda Borsası'nda esnaflık yapan ağabeyi Kenan Emirhan'ı Koronavirüsten kaybetti.

Ardından rahatsızlanan ve yaptırdığı Covid-19 testi pozitif çıkan evli ve 2 çocuk babası Op.Dr.Necati Emirhan hastanede tedavi altına alındı. Ancak durumu ağırlaşan Doktor Emirhan yoğun bakım ünitesinde meslektaşlarının tüm çabasına rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, sosyal  medya hesabından yayınladığı taziye mesajında  Op.Dr.Necati Emirhan'ın ailesine, yakınlarına ve sağlık camiasına başsağlığı diledi. 

Bu arada 13 gün önce de Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorlarından Dahiliye Uzmanı Ali Murat Uludoğan Koronavirüsten hayatını kaybetmişti. Gelen bu acı haberler sağlık camiasında büyük üzüntüye neden oldu.

SAMSUN HABER HATTI